46
Aplinkos vadyba, UAB
APLINKOS APSAUGOS (APLINKOSAUGOS) PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

UAB „Aplinkos vadyba“ aplinkosaugos konsultacijų srityje dirba 15 metų. Mūsų įmonė atlieka, Poveikio aplinkai vertinimą (PAV), Poveikio visuomenės sveikatai vertinimą (PVSV) rengia paraiškas Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK), Taršos leidimams gauti, atlieka Strateginį pasekmių aplinkai vertinimą (SPAV).

UAB „Aplinkos vadyba“ turi Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos išduotą licenciją suteikiančia teisę atlikti Poveikio visuomenės sveikatai vertinimą (PVSV) skirtą sanitarinių apsaugos zonų (SAZ) tikslinimui ir nustatymui.

Specializuotomis kompiuterinėmis programos atliekame įvairios veiklos skleidžiamo triukšmo išmetamų oro teršalų ir kvapų modeliavimus. Rengiame aplinkosauginius dokumentus įvairiose Lietuvos vietose veikiančioms gamybos ir pramonės, energetikos, žemės ūkio, atliekų tvarkymo, infrastruktūros įmonėms.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

Jūs būsite atsakingas(-a) už aplinkosauginių dokumentų, poveikio aplinkai vertinimo (PAV), poveikio visuomenės sveikatai vertinimo (PVSV) dokumentų, paraiškų taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimo ir taršos leidimams rengimą, planų ir programų strateginį pasekmių vertinimą, aplinkos oro teršalų sklaidos ir triukšmo lygio rezultatų vertinimą, parengtų dokumentų derinimą su atsakingomis institucijomis. Taip pat būsite atsakingas(-a) už kitų projektų, susijusių su aplinkos apsauga, įgyvendinimą.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

  • aukštasis universitetinis aplinkos inžinerijos ar panašios mokslų srities išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 2 metų praktinė patirtis rengiant PAV, rengiant paraiškas TIPK, taršos leidimams gauti ir kitus aplinkosauginius dokumentus;
  • LR aplinkos apsaugos teisinio reglamentavimo išmanymas;
  • geras lietuvių kalbos mokėjimas, sklandus minčių reiškimas raštu ir žodžiu;
  • gebėjimas analizuoti, apibendrinti ir įvertinti projektų visumą;
  • privalumu laikysime, mokėjimą dirbti oro teršalų ir triukšmo sklaidos modeliavimo programomis;
  • privalumu laikysime, jei mokate anglų arba vokiečių kalbą.

Tikimės, kad Jūs esate ambicingas, pareigingas ir kruopštus darbuotojas, gebantis dirbti savarankiškai ir komandoje, sugebantis planuoti savo laiką, vertinantis lojalumą, siekiantis rezultatų.

Mes Jums siūlome:

  • atsakingą, įdomų, įvairiapusį ir savarankišką darbą;
  • geras ir lanksčias darbo sąlygas;
  • profesinio tobulėjimo galimybes.

Kontaktai pasiteiravimui: info@aplinkosvadyba.lt

Konfidencialumą garantuojame.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 2500

Papildoma informacija: Bet kuriuo atveju galutinis atlyginimas priklauso nuo patirties ir kompetencijos.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Manufaktūrų g. 20

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Excel MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Nerijus Dilba
861322747

Įmonės tinklalapishttps://www.aplinkosvadyba.lt