10
ZAP grupė, UAB
VERSLO KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS)

Darbo pobūdis:

  • Klientų (dažniausiai eksporto) užsakymų valdymas;
  • Klientų konsultavimas, bendravimas telefonu, el. paštu, susitikimų metu;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas, sprendimų pasiūlymas, komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Užsakymų proceso koordinavimas (nuo užsakymo priėmimo iki perdavimo klientui);
  • Operatyvus iškilusių probleminių situacijų sprendimas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su gamybos padaliniais ir kitais darbuotojais.

Reikalavimai:

  • Puiki anglų kalba raštu ir žodžiu;
  • Excel programos įgūdžiai;
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo, konsultavimo srityje - didelis privalumas;
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina techninių mokslų srityje).

Mes jums siūlome:

  • Puikias galimybes tobulėti, mokytis;
  • Dinamišką ir įdomų darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Nuolatinį užsienio kalbų įgūdžių tobulinimą, dirbant su užsienio klientais;
  • Darbą entuziastingame kolektyve, geras darbo sąlygas;
  • Stabilų atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2000

Papildoma informacija: Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Salininkų, 84

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Jovita Kriukelyte
+370 63353958

„HOLECTRON” – viena iš lyderiaujančių LED apšvietimo gamybos įmonių Baltijos šalyse, savo produkciją eksportuojanti į JAV, Vidurio rytų valstybes bei Europos šalis. Mūsų tikslas – kurti tvarų, aplinką tausojantį LED apšvietimą.
Mūsų komanda – tai ambicingi profesionalai kuriantys, gaminantys ir parduodantys modernius, ilgaamžius, draugiškus aplinkai ir žmogui LED šviestuvus. Siekiame suburti geriausius ir ieškome atsakingų, iniciatyvių, į rezultatą orientuotų komandos narių, kuriems patiktų dirbi kompanijoje, orientuotoje į tvarumą ir naujausias technologijas.
„HOLECTRON” – tai UAB „ZAP grupės“ prekinis ženklas, 2020 metais stipriausiai augęs tarp Baltijos šalių LED gamintojų. Nori augti kartu? – Prisijunk!

Įmonės tinklalapishttp://www.holectron.com