67
Gamybos valdymo operatorius
ORLEN Lietuva, AB

Darbo aprašymas:

• pamainos metu (darbas dieną/ naktį, pamainomis po 12 val.) valdyti ir užtikrinti tinkamą technologinį procesą, parametrų kontrolę;
• užtikrinti tinkamą įrenginių eksploatavimą bei darbų atlikimą laiku (galimas darbas aukštyje).

Siūlome:

• valandinį atlygį (bruto) nuo 6,21 EUR iki 9,52 EUR (valandinis atlygis keičiasi išmokus dirbti visame įrenginyje) bei kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %);
• darbo grafiką palankų darbo ir asmeninio gyvenimo balansui;
• platų papildomų naudų paketą:
- nemokamas pervežimas autobusu į darbą / iš darbo (Mažeikiai – Juodeikiai – Mažeikiai);
- gyvybės draudimas;
- sveikatos draudimas;
- darbdavio mokamos įmokos į darbuotojų pensinio kaupimo fondą;
- papildomos atostogų dienos;
- metinė priemoka už bendrovės veiklos rezultatus;
- sportiniai renginiai (turnyrai) darbuotojams;
- kalėdiniai/ vasaros renginiai darbuotojams ir jų šeimos nariams;
- darbuotojų vaikų vasaros poilsio rėmimas;
- galimybė derinti darbą su studijomis;
- didelės vidinės karjeros galimybės;
- mokymai;
- nuolaidų kortelės degalinėse; prekybos, paslaugų įmonėse ir kitos papildomos naudos.

Reikalavimai:

• mokėti lietuvių kalbą ir gebėti vartoti profesinėje srityje;
• privalumas – darbo patirtis gamybiniuose įrenginiuose;
• chemijos, fizikos pagrindų žinios.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1254 - 1922

Papildoma informacija: valandinis atlygis (bruto) nuo 6,21 EUR iki 9,52 EUR (valandinis atlygis keičiasi išmokus dirbti visame įrenginyje) bei kintamoji darbo užmokesčio dalis (iki 15 %) ir platus papildomų naudų paketas.

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva
    Mažeikių g. 75, Juodeikiai

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Taira Jakštienė
861620542

Įmonės tinklalapishttp://www.orlenlietuva.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Infrastruktūros priežiūros darbininkas
Klaipėdos valstybinė kolegija
Klaipėda
€ 1140 – 1140
Galioja iki: 2024.04.25
Junior AML Analyst
Teroxx
Vilnius
€ 1250 – 1666
Galioja iki: 2024.05.04
TEISININKAS (-Ė)
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A)
Kiilto Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1570 – 1726
Galioja iki: 2024.05.11
TESTAVIMO AIKIDO MEISTRAS (-Ė)
Softneta, UAB
Vilnius
€ 3000