34
Maxima International Sourcing, UAB
PREKIŲ KATEGORIJŲ VADOVAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • Priskirtų prekių kategorijų valdymas (namų dekoras, proginė atributika, vazonai);
  • Kategorijų pardavimo rezultatų, rinkos tendencijų ir konkurentų analizė;
  • Derybų vedimas su strateginiais tiekėjais bei sutartinių įsipareigojimų vykdymo kontrolė;
  • Aktyvi naujų prekių ir tiekėjų paieška;
  • Sklandaus centralizuoto pirkimo proceso ir geriausių tiekimo sąlygų užtikrinimas;
  • Operatyvinių problemų sprendimas;
  • Bendradarbiavimas su kolegomis iš kitų skyrių.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 2-3 metų darbo komercijos arba prekybos srityje patirtis;
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai, analitinis mąstymas;
  • Gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją;
  • Geri darbo MS Office įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba – privalumas);
  • Stipri orientacija į rezultatą, atsakingumas, savarankiškumas.

Mes Jums siūlome:

  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Profesinį augimą bei tobulėjimo galimybes;
  • Įdomų darbą dinamiškoje organizacijoje;
  • Laisvę priimti sprendimus ir įgyvendinti idėjas;
  • Tarptautinės karjeros galimybes.
  • Privalumus apsiperkant MAXIMA parduotuvėse.

DU – nuo 2200 EU/mėn. (neatskaičius mokesčių). Galutinis darbo užmokestis priklauso nuo darbuotojo kompetencijų. Papildomi priedai už pasiektus darbo rezultatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Greta Veiverė

Įmonės tinklalapishttp://www.maximasourcing.eu