35
Douglas LT, UAB
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) PILNU ARBA 0,5 ETATO

Darbo pobūdis

• Prekių priėmimas, išdėliojimas į vietas, atrinkimas;
• Prekių paruošimas išsiuntimui ir jų išsiuntimas;
• Sandėlio priežiūra, švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje;
• Kiti sandėlio vadovo nurodyti darbai.

Reikalavimai

• Vidurinis, aukštesnysis arba nebaigtas aukštasis išsilavinimas;
• Atsakingumas, komunikabilumas, energingumas, sąžiningumas;
• Mokėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

• Darbą naujame sandėlyje Vilniaus mieste (patogus susisiekimas viešuoju transportu);
• Patogų darbo grafiką: I-V, nuo 9:00 – 18:00;
• Atsakingą, intensyvų ir įdomų darbą;
• Draugišką kolektyvą;
• Objektyvų darbo įvertinimą ir skatinimo programą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1050 - 1150

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    L. Zamenhofo g. 3

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Mindaugas Bieliauskas

DOUGLAS – tai didžiausias Europoje kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių tinklas, siūlantis įspūdingai gausų grožio priemonių asortimentą. Visus kandidatus kviečiame susipažinti su UAB "Douglas LT" privatumo politika.