SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) PILNU ARBA 0,5 ETATO
Douglas LT, UAB

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) PILNU ARBA 0,5 ETATODouglas LT, UAB

Darbo pobūdis

• Prekių priėmimas, išdėliojimas į vietas, atrinkimas;
• Prekių paruošimas išsiuntimui ir jų išsiuntimas;
• Sandėlio priežiūra, švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje;
• Kiti sandėlio vadovo nurodyti darbai.

Reikalavimai

• Vidurinis, aukštesnysis arba nebaigtas aukštasis išsilavinimas;
• Atsakingumas, komunikabilumas, energingumas, sąžiningumas;
• Mokėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

• Darbą naujame sandėlyje Vilniaus mieste (patogus susisiekimas viešuoju transportu);
• Patogų darbo grafiką: I-V, nuo 9:00 – 18:00;
• Atsakingą, intensyvų ir įdomų darbą;
• Draugišką kolektyvą;
• Objektyvų darbo įvertinimą ir skatinimo programą.

Ūkvedys (-ė)
Refra, UAB
Vilnius
€ 700 – 2000
Galiojimo pabaiga: 2021.12.09
Statybų vadovo asistento (-ės)
Homa group, UAB
Vilnius
€ 1224 – 1927
Galiojimo pabaiga: 2021.12.18
Stendų pardavimų vadybininkas (-ė)
Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, UAB
Vilnius
€ 1263 – 1900