Pardavimo vadybininkas (-ė) (statybinės medžiagos)
Albe Alliance, UAB

Pardavimo vadybininkas (-ė) (statybinės medžiagos)Albe Alliance, UAB

Darbo pobūdis

  • Įmonės produkcijos (statybinės medžiagos) pardavimai
  • Esamais klientais ir naujų klientų paieška
  • Klientų konsultavimas, jų poreikių išsiaiškinimas, pasiūlymų klientams ruošimas ir teikimas
  • Užduočių gamybai suformavimas pagal klientų reikalavimus
  • Rinkos ir konkurentų analizė, marketingo priemonių ir veiksmų pardavimų skatinimui parinkimas ir diegimas
  • Klientų lankymas komandiruočių metu, jų konsultavimas, lojalumo skatinimas, naujų produktų pristatymas
  • Sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė
  • Įmonės atstovavimas dalyvaujant parodose, seminaruose ir konferencijose užsienyje

Reikalavimai

  • Sėkminga pardavimų B2B sektoriaus klientams patirtis
  • Statybinių produktų pardavimų patirtis, pardavimų eksportui patirtis
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Statybinių medžiagų žinojimas - didelis privalumas
  • Rusų kalbos mokėjimas, papildomai anglų ar kitų kalbų mokėjimas - didelis privalumas
  • Galimybė vykti į komandiruotes užsienyje

Mes jums siūlome

  • Gerą atlyginimą ir motyvacinius priedus
  • Įdomų darbą šiuolaikiškoje įmonėje, karjeros galimybes
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus
  • Visas darbui reikalingas priemones

Logistikos vadybininkas (-ė)
Lesta, UAB
Vilnius
€ 1752 – 2280
Galiojimo pabaiga: 2021.12.17
Administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1577 – 1930
Galiojimo pabaiga: 2021.12.09
TIEKIMO PROCESŲ ORGANIZAVIMO SKYRIAUS VADOVAS(-Ė)
LW Logistics, UAB
Vilnius
€ 3305 – 5500
Galiojimo pabaiga: 2021.12.29