Teismo posėdžių sekretorius/-ė
Vilniaus miesto apylinkės teismas

Teismo posėdžių sekretorius/-ėVilniaus miesto apylinkės teismas

Darbo pobūdis

• Raštų, šaukimų, pranešimų rengimas ir siuntimas.
• Procesinių dokumentų kopijų siuntimas.
• Duomenų tvarkymas informacinėje sistemoje LITEKO.
• Dalyvavimas teismo posėdžiuose (teismo posėdžių protokolų rašymas, garso įrašo darymas).

Reikalavimai

• Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
• Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą.

Mes Jums siūlome

• Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
• Karjeros galimybes – skatinamas darbuotojų augimas įstaigos viduje.
• Draugišką, jaunatvišką ir bendradarbiaujantį kolektyvą.
• Profesinę pagalbą ir mokymus.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "Sekretorius" el. paštu personalo.atranka@teismas.lt iki 2021 m. lapkričio 13 d.

Dėkojame, kad domitės mūsų darbo pasiūlymu! Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įstaigai, jūs sutinkate, jog įstaiga naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais.

Draudimo specialistas Pardavimų atnaujinimo grupėje
If P&C Insurance AS filialas
Vilnius
€ 1200 – 1450
Galiojimo pabaiga: 2021.12.09
Administratorius (-ė)
Simplika
Vilnius
€ 1225
Galiojimo pabaiga: 2021.12.17
Transporto vadybininkas (-ė) (Girteka Fleet)
Girteka Logistics
Vilnius
€ 1675 – 2095
Galiojimo pabaiga: 2021.12.12