23
Aljansas AIBĖ, UAB
Verslo vystymo vadybininkas (-ė) Klaipėdos regione

Darbo pobūdis

• Naudingo bendradarbiavimo užtikrinimas su Klaipėdos regiono AIBĖ nariais - nuolatinis bendravimas su verslų savininkais ir parduotuvių administracija;
• AIBĖ parduotuvių vystymas, susitarimų įgyvendinimo kontrolė, priežiūra ir plėtra – apie 80-100 parduotuvių;
• AIBĖ įvaizdžio gerinimas – AIBĖ parduotuvės yra mūsų „veidas“, o Tu būsi mūsų ambasadorius;
• Naujų AIBĖ narių pritraukimas;
• Pagalba atidarant naujas AIBĖ parduotuves regione;
• Poreikių formavimas – Tu būsi mūsų „ausys“ ir „akys“ prekybos rinkoje.

Reikalavimai

• Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
• Darbo patirtis klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo ar panašioje srityje;
• Savarankiškumas ir iniciatyvumas;
• Puikūs bendravimo įgūdžiai, diplomatiškumas ir lankstumas;
• Atidumas ir atsakingumas;
• Vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome

• Atsakingą, dinamišką ir labai įdomų darbą draugiškoje profesionalų komandoje, augančioje įmonėje;
• Galimybes inicijuoti projektus ir prisidėti prie pokyčių;
• Konkurencingą atlyginimą bei motyvacinius priedus;
• Įmonės automobilį, kurį bus galima naudoti ir asmeninėms reikmėms.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2300

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Vaida Liubauskienė

Didžiausias Lietuvoje prekybos įmonių aljansas „Aibė" – tai nepriklausomų Lietuvos prekybos įmonių sąjunga, paremta Vienybe ir Partneryste, vienijanti daugiau kaip 205 prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 815 parduotuvių. Prekybos įmonių aljansas „Aibė" įkurtas 1999 m.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Užsakymų vadybininkas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Klaipėda
€ 1575 – 2365
Galioja iki: 2024.05.22
Pardavimų projektų vadovas(-ė) Žemaitijos regione
CV-Online klientas
Klaipėda
€ 1800
Galioja iki: 2024.05.16
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
GEA Group
Vilnius
€ 2000 – 2500