Jaunesnysis tiekimo projektų vadybininkas(-ė)
LW Logistics, UAB

Jaunesnysis tiekimo projektų vadybininkas(-ė)LW Logistics, UAB

Darbo pobūdis
Tiekimo projektų skyrius ieško asistento - duomenų analitiko technininėms užduotims, tokioms kaip:

  • Duomenų suvedimas ir pildymas į lenteles
  • Sąskaitų sutikrinimas
  • Informacijos talpinimas į sistemas
  • SMGS dokumentų pildymas
  • Kiti administracinio pobūdžio darbai bei pagalba vadybininkams

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas
  • Anglų ir rusų kalbų žinios
  • Geri planavimo, darbo organizavimo įgūdžiai, gebėjimas paskirstyti prioritetus
  • Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas
  • Administravimo ar duomenų analitikos darbo patirtis būtų laikoma privalumu

Mes jums siūlome

  • Mokymus darbo vietoje
  • Bonusų sistema
  • Kalbų kursai - Anglų/Rusų
  • Tarptautinį ir draugišką kolektyvą
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • Iniciatyvoms atvirą organizacijos kultūrą, kurioje daug dėmesio skiriama darbuotojų augimui
  • Apmokymus ir visą reikalingą pagalbą perprantant darbo subtilybes
  • Įmonės renginius ir biuro naudas

Atlyginimas
Nuo 750 €/mėn. į rankas (priklauso nuo patirties)

Daugiau informacijos galima rasti čia: www.lwgroup.eu

KVIEČIAME PERSONALO SPECIALISTUS (-ES)
Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas
Vilnius
€ 1927.76
Galiojimo pabaiga: 2021.12.10
Jaunesnysis apskaitos ir logistikos specialistas/ -ė
Santa Monica Networks, UAB
Vilnius
€ 1200 – 1800
Galiojimo pabaiga: 2021.12.09
PRODUKTO VADOVAS
All Media Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2400
Galiojimo pabaiga: 2021.12.08