38
AUGA
Praktikantas (-ė) teisės skyriuje
AUGA
AUGA

AUGA

AB „AUGA group" yra didžiausia Europoje ekologiško maisto bendrovė, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos". Įmonė gamina platų ekologiškų maisto produktų asortimentą iš savo užaugintų žaliavų, užtikrindama pilną produktų atsekamumą, ir vadovaujasi vizija – ekologiškas tvariai užaugintas maistas be kainos gamtai.
Prie teisininkų komandos, praktikai kviečiame prisijungti Teisės studijų krypties vyresnių kursų studentą (-ę).

Darbo pobūdis

  • pagalba teisininkams kuriant įmonės procesus, dokumentaciją;
  • grupės bendrovių veiklos dokumentų rengimas;
  • bendravimas su registrais ir kitomis institucijomis.

Reikalavimai

  • teisės krypties universiteto studentas;
  • analitinis mąstymas, gebėjimas apibendrinti informaciją, formuluoti išvadas bei jas aiškiai ir tiksliai pateikti žodžiu ir raštu;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • kruopštumas, darbštumas, atsakingumas, gebėjimas planuoti savo laiką;
  • puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai, raštvedybos reikalavimų išmanymas.

Įmonė siūlo

  • galimybę įgyti žinių ir įvairiapusės teisinio darbo patirties;
  • malonią darbo aplinką ir draugišką kolektyvą;
  • galimybę tapti nuolatiniu įmonės darbuotoju.

Jei manai, kad esi tinkamas kandidatas ir nori prisidėti prie AUGA group sėkmės istorijos, siųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu personalas@auga.lt su prierašu TEISĖS STUDENTAS. Informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Vidutinį šių pareigų darbo užmokestį galite rasti manoalga.lt

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Quadrum North, Konstitucijos pr. 21C
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Praktika
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Dominykas Ulickas
+370 616 57627

AB „AUGA group“ yra didžiausia Europoje ekologiško maisto bendrovė, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonė gamina platų ekologiškų maisto produktų asortimentą iš savo užaugintų žaliavų, užtikrindama pilną produktų atsekamumą, ir vadovaujasi vizija  – ekologiškas tvariai užaugintas maistas prieinamas visiems.

Įmonės tinklalapishttp://www.auga.lt