141
Entafarma, UAB
KVALIFIKUOTAM ASMENIUI

UAB „ENTAFARMA“, sėkmingai veikianti nuo 1993 m., teikianti vaistinių preparatų platinimo, sandėliavimo ir logistikos, perpakavimo ir kt. paslaugas, bei užimanti vieną pirmaujančių pozicijų savo srityje Baltijos šalyse, siūlo darbą:

Papildoma informacija

Darbo pobūdis

  • įmonėje esančios kokybės sistemos tobulinimas pagal Geros gamybos praktiką (GGP) ir Gerą platinimo praktiką (GPP);
  • vaistinių preparatų serijų išleidimas;
  • kokybės sistemos veikimo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • atitiktis Vyriausybės nutarimo keliamiems Kvalifikuotos asmens, atsakingo už vaistinių preparatų gamybą ir (ar) importą), reikalavimams;
  • ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis vaistų gamyboje ir kokybės kontrolės / užtikrinimo srityse;
  • gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, iniciatyvumas;
  • kompiuterinis raštingumas.

Siūlome

  • atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą šiuolaikiškoje, lojalumą vertinančioje, kompanijoje, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • konkurencingą darbo užmokestį, priedus prie atlyginimo, mokymus;
  • visas socialines garantijas.

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą su nuoroda „Kvalifikuotas asmuo“ siųsti iki 2021 m. lapkričio 20 d.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 5000

Vietovė

    Vilniaus apskritis, Lietuva
    Klonėnų vs. 1, 19156 Širvintų r.sav.

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office MS Teams

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Mindaugas Malinauskas
+37068711441

Įmonės tinklalapishttp://www.entafarma.lt