34
Keista, UAB
Statinio statybos techninės priežiūros vadovas (-ė)
Keista, UAB
Keista, UAB

Keista, UAB

  • UAB "Keista" jau daug metų sėkmingai atstovauja klientams ir turi reikiamą kvalifikaciją bei ilgametę patirtį teikiant statinių projektavimo ir statybos valdymo bei techninės priežiūros paslaugas.
  • Tai Bendrovė, jungianti profesionalius, motyvuotus ir novatoriškai mąstančius žmones, vienijamus bendrų vertybių, tikslų ir misijos

Darbo pobūdis:

  • Kontroliuoti statinio statybos eigos ir rezultatų atitiktį statinio projekto, LR teisės aktų ir kitų normatyvinių dokumentų reikalavimams;
  • Tikrinti ir priimti paslėptus statybos darbus ir paslėptas statinio konstrukcijas;
  • Dalyvauti išbandant ir pripažįstant tinkamais naudoti inžinerinius tinklus, sistemas, įrenginius, konstrukcijas;
  • Kontroliuoti, kad laiku ir tinkamai būtų atliktos ir dokumentuotos reikalingos geodezinės nuotraukos;
  • Kontroliuoti statybos metu naudojamų produktų atitiktis projekto ir LR teisės aktų nustatytiems reikalavimams;
  • Kontroliuoti faktinius statybos terminus ir lyginti su planuotais;
  • Tikrinti faktiškai atliktų statybos darbų kiekius ir lyginti su projekte suplanuotais bei statybos eigos ir rezultatų dokumentuose (statybos žurnale, atliktų darbų aktuose) nurodytais kiekiais
  • Kontroliuoti faktines (atliktų darbų aktuose nurodytas) statybos sąnaudas ir lyginti su planinėmis (statinio sąmatoje nurodytomis) sąnaudomis;
  • Kontroliuoti kaip statinio statybos metu įgyvendinami LR teisės aktuose, statybos rangos ir statybos techninės priežiūros sutartyse nustatytais reikalavimais (kaip užtikrinami aplinkos apsaugos bei statybos objekte dirbančių ir su jame vykdoma veikla susijusių asmenų saugos ir sveikatos užtikrinimo reikalavimai);
  • Pasirašyti statybos darbų atlikimo aktus;
  • Kartu su rangovu rengti dokumentus, reikalingus statybai užbaigti;

Reikalavimai:

  • Statinio statybos vadovo ir ypatingo statinio statybos techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatas;
  • Statinio statybos saugos ir sveikatos koordinatoriaus pažymėjimas;
  • Techninio priežiūros vadovo darbo patirtis;
  • Statybos organizavimo, gamybos bei technologinių procesų, jų atlikimo metodų, saugos darbe bei aplinkosaugos reikalavimų, kokybės standartų reikalavimų išmanymas;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių teritorijų planavimo, projektavimo, statybos bei techninės priežiūros vykdymo procesus, žinojimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Siūlome:

  • Įdomų darbą draugiškame kolektyve;
  • Geras darbo sąlygas augančioje įmonėje;
  • Konkurencingą, laiku mokamą motyvuojantį atlyginimą;
  • Galimybę realizuoti save, profesinį tobulėjimą;
  • Karjeros galimybes;

  • Susidomėjusius prašome kreiptis į Ievą
  • kandidatuokite spausdami "Siųsti CV"
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Office MS Teams

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Ieva Busilaitė
869832186

Įmonės aprašymas:
UAB "Keista" – ambicingų planų statybos projektų vadybos sektoriuje turinti bendrovė.

Mes įsitikinę, kad nuoširdus ir sąžiningas atstovavimas klientui, atsakomybė vykdant užsakymus ir Statytojo (Užsakovo) siekių įgyvendinimas, paremtas aukšta mūsų vadovų ir darbuotojų kvalifikacija ir nuolatiniu tobulėjimu, leidžia daryti pagrįstą prielaidą, jog bendrovė ateityje užims deramą vietą pasirinktame rinkos segmente ir netruks įgyti patikimo partnerio reputaciją.

Dalyvaujant mūsų įmonės vadovaujantiesiems specialistams buvo įgyvendinti dideli projektai ir pastatyti sudėtingi statiniai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Pastaruosius dvylika metų darbo pobūdis ir veikla buvo susiję su investicinių projektų vadyba ir statinių statybos technine priežiūra.

Esame tikri, kad mūsų įmonės darbuotojų, kuriems yra suteikta tiek ypatingų statinių bendrastatybinių darbų, tiek ypatingų statinių specialiosios techninės priežiūros vadovų kvalifikacija, paslaugos gali pasitarnauti Jūsų įgyvendinamam projektui. Mes pasiryžę įrodyti, jog mūsų bendradarbiavimas Jūsų įmonei bus ekonomiškai naudingas.