50
Alliance for Recruitment
IT Sprendimų architektas (-ė)

Darbo aprašymas

  • Informacinių sistemų vystymas pagal IT architektūros valdymo principus bei procesus.
  • Klientų poreikių vertinimas ir geriausių sprendimų paieška ir projektavimas.
  • IT projektų ar keitimų įgyvendinimui reikalingų kompleksinių architektūrinių sprendimų ruošimas.
  • Funkcinių ir nefunkcinių reikalavimų rengimas informacinėms sistemoms.
  • Duomenų srautų, integracinių ryšių bei informacijos vientisumo įmonėje modeliavimas.
  • Dalyvavimas IT sprendimų ir technologijų bandymuose, testavimuose ir diegimuose.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis.
  • Sistemų modeliavimo standartų (pvz. Archimate, BPMN, UML) išmanymas.
  • Darbo patirtis naudojant architektūros projektavimo ir valdymo įrankius (pvz. Archi, ARIS/ALPHABET, MagicDraw, SAP Solution Manager).
  • TOGAF metodologijos išmanymas (privalumas).
  • Puikūs analitinio mąstymo ir informacijos sisteminimo įgūdžiai.
  • Gebėjimas valdyti didelius informacijos srautus.
  • Orientacija į rezultatus, gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje.
  • Puikūs bendravimo, derybiniai bei laiko planavimo įgūdžiai.
  • Geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Galimybė pritaikyti ekspertines žinias didelės apimties ilgalaikiuose projektuose.
  • Su profesionalių architektų komanda atrasite geriausius sprendimus.
  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo.
  • Galimybę nemokamai keliauti bendrovės traukiniais visoje Lietuvoje.
  • Papildomą savanoriškąjį sveikatos draudimą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2600 - 4000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Mėnulio st. 7

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Martynas Manikas
+370 672 71259