PERSONALO VADYBININKĖ (-AS)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

PERSONALO VADYBININKĖ (-AS)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - programų kūrimo ir palaikymo paslaugas teikianti tarptautinė įmonių grupė, kurianti su mokėjimų sprendimais susijusią programinę įrangą bankams, finansų institucijoms, mažmeninės prekybos ir kitoms įmonėms, vykdančioms finansines operacijas.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Pagalba personalo vadovui įgyvendidant įmonės personalo valdymo strategiją;
Personalo dokumentacijos ruošimas, administravimas ir sisteminimas;
Darbuotojų paieškos ir atrnkos procesų koordinavimas, pokalbių su kandidatais organizavimas, naujai priimamų darbuotojų supažindinimas su įmone, jos vykdoma veikla ir darbuotojais;
Bendradarbiavimas su įmonės padalinių vadovais, jų konsultavimas su darbo teise susijusiais bei kitais personalo valdymo srities klausimais;
Darbuotojų ugdimo, mokymo ir kvalifikacijos kėlimo kursų bei mokymų organizavimas;
Kitų personalo valdymo procesų organizavimas bei pagalba personalo vadovui juos vykdant.
Reikalavimai
Ne mažesnė kaip 2 metų darbo personalo vadybininke ar specialiste patirtis, darbo personalo valdymo srityje patirtis IT paslaugas teikiančioje įmonėje - didelis privalumas;
Geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas ir žodžiu, ir raštu;
Personalo dokumentacijos ruošimo ir tvarkymo patirtis;
Personalo valdymo procesų išmanymas;
Darbo personalo apskaitos programomis patirtis, darbo programa "Vikarina" patirtis - didelis privalumas.
Mes jums siūlome
Įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
Galimybę nuolat tobulėti ir mokytis;
Laisvę iniciatyvai, kūrybiškumui ir idėjų įgyvendinimui;
Geras darbo sąlygas bei konkurencingą atlyginimą.

KVIEČIAME PERSONALO SPECIALISTUS (-ES)
Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas
Vilnius
€ 1927.76
Galiojimo pabaiga: 2021.12.10
PERSONALO VADYBININKAS
Elgama-elektronika, UAB
Vilnius
€ 1600 – 2000
Galiojimo pabaiga: 2021.12.26
Personalo koordinatorius (-ė)
Atranka360°
Vilnius
€ 2450 – 2450
Galiojimo pabaiga: 2021.12.11