54
PERSONALO VADYBININKĖ (-AS)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - programų kūrimo ir palaikymo paslaugas teikianti tarptautinė įmonių grupė, kurianti su mokėjimų sprendimais susijusią programinę įrangą bankams, finansų institucijoms, mažmeninės prekybos ir kitoms įmonėms, vykdančioms finansines operacijas.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Pagalba personalo vadovui įgyvendidant įmonės personalo valdymo strategiją;
Personalo dokumentacijos ruošimas, administravimas ir sisteminimas;
Darbuotojų paieškos ir atrnkos procesų koordinavimas, pokalbių su kandidatais organizavimas, naujai priimamų darbuotojų supažindinimas su įmone, jos vykdoma veikla ir darbuotojais;
Bendradarbiavimas su įmonės padalinių vadovais, jų konsultavimas su darbo teise susijusiais bei kitais personalo valdymo srities klausimais;
Darbuotojų ugdimo, mokymo ir kvalifikacijos kėlimo kursų bei mokymų organizavimas;
Kitų personalo valdymo procesų organizavimas bei pagalba personalo vadovui juos vykdant.
Reikalavimai
Ne mažesnė kaip 2 metų darbo personalo vadybininke ar specialiste patirtis, darbo personalo valdymo srityje patirtis IT paslaugas teikiančioje įmonėje - didelis privalumas;
Geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas ir žodžiu, ir raštu;
Personalo dokumentacijos ruošimo ir tvarkymo patirtis;
Personalo valdymo procesų išmanymas;
Darbo personalo apskaitos programomis patirtis, darbo programa "Vikarina" patirtis - didelis privalumas.
Mes jums siūlome
Įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
Galimybę nuolat tobulėti ir mokytis;
Laisvę iniciatyvai, kūrybiškumui ir idėjų įgyvendinimui;
Geras darbo sąlygas bei konkurencingą atlyginimą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1928 - 2455

Papildoma informacija: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Tikslus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo ...

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Jonas Marcinkus
+370 614 31011

13 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Įmonės tinklalapishttp://www.valdymoinovacijos.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Atlygio ir papildomų naudų partneris (-ė)
LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA, VšĮ
Vilnius
€ 3000 – 4200
Galioja iki: 2024.04.26
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
GEA Group
Vilnius
€ 2000 – 2500
Galioja iki: 2024.04.25
Prekybos vadybininkas
IRLANDA, UAB
Kaunas