13
Alvasar, OÜ
Reikalingi dažytojai ir dekoratoriai vidaus darbams, Vantaa rajone, Helsinkyje
Alvasar, OÜ
Alvasar, OÜ

Alvasar, OÜ

Mums reikalingas

Estijos įmonei reikalingi dažytojai vidaus darbams privačiuose namuose, Helsinkio, Vantaos, Espo rajonuose. Juostos klijavimas ant gipso kartono plokščių, glaistymas, šlifavimas, dažymas, langai, šlaitai ir pan. Pilnas vidaus dažymo darbų ciklas.

Darbas yra nuolatinis. Grafikas „darbas-namai“ yra lankstus, pagal susitarimą. Paprastai tai yra 4 savaitės darbo ir 1 savaitė atostogų, arba 6 darbo ir 2 atostogų, arba 9 dabo ir 3 atostogų.

Mokama 15 eurų už valandą į rankas. Atlyginimas: 1 mėnuo - 1 kartą per mėnesį, po to 2 kas 2 savaites ( -/+ 3 diena).

Tik ES piliečiams ar kam nors kitam. Yra Lietuvos piliečių kidimas gyventi!

Anglų kalbos žinios nėra būtinos, tačiau tai būtų privalumas.

Kelionė į Suomiją apmokama 3 kartus per metus, likusi dalis - jūsų sąskaita. Būstas, įrankiai – suteikiame savo lėšomis. 1 brigadai duodame automobilį arba sumokame kuro išlaidas kelionei į darbo objektą ir atgal.

+358942456547

cv@svarga.work

Darbo pobūdis

Эстонской компании требуются маляры на внутренние работы в частные дома в районе Хельсинки, Вантаа, Эспоо. Наклейка ленты на гипрок, шпатлевка, шлифовка, покраска, окна, откосы и т.д. Полный цикл внутренних малярных работ.

Работа постоянная. График «работа-дом» гибкий, по договоренности. Обычно это 4 недели работа и 1 неделя отпуск или 6 через 2 или 9 через 3.

Оплата 15 евро в час нетто. Зарплата 1й месяц – 1 раз в месяц, далее 2 каждые 2 недели (-/+ 3 дня).

Только для граждан ЕС либо у кого есть литовский вид на жительство!

Знание английского не обязательно, но будет преимуществом.

Дорога до Финляндии оплачивается 3 раза в год, остальное за свой счет. Жилье, инструменты – предоставляем за наш счет. На 1 бригаду даем машину или оплачиваем ваше топливо до объекта работы и обратно.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2800 - 3200

Papildoma informacija: Būstas, įrankiai – suteikiame savo lėšomis. 1 brigadai duodame automobilį arba sumokame kuro išlaidas kelionei į darbo objektą ir atgal.

Vietovė

    Suomija

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Pilnas vidaus dažymo darbų ciklas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Yana Halihuzova

Svarga Work has over 10 years of experience in personnel leasing. Our company is registered in Estonia, Latvia and Finland. We pay all social taxes and medical insurance for our employees. We have experience in building of working teams with a person in charge of work progress.

We specialize in:
- welders
- assembly fitters metal constructions, shipbuilding, oil refining equipment, gas exchange equipment, heat exchange equipment, pressurized pipelines
- electricians
- construction, maintenance of production
- plumbing specialists
- construction, maintenance of buildings, repairs
- production workers
- various conveyor lines, production of goods
- builders of different specialties
- concrete workers, stone workers, painters, plasterers, carpenters, woodworkers, roofers

Įmonės tinklalapishttp://www.svarga.work

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

People Operations Manager
MailerLite
Vilnius
€ 2500
Galioja iki: 2024.05.12
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
VIRĖJAS (-A) DIENOS PIETŲ GAMYBAI VILNIUJE (TIK DARBO DIENOMIS)
MAXIMA
Vilnius
€ 1260 – 1410
Galioja iki: 2024.04.26
SALĖS DARBUOTOJAS (-A) BAKALĖJOS SKYRIUJE PC OUTLET VILNIUJE
MAXIMA
Vilnius
€ 955 – 1040
Galioja iki: 2024.05.09
KASININKAS-PARDAVĖJAS (-A) GEDIMINO PR. VILNIUJE
MAXIMA
Vilnius
€ 970 – 1090
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
GEA Group
Vilnius
€ 2000 – 2500
Galioja iki: 2024.04.25