57
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Sveikatos inovacijų vystymo centro vadovo pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą:

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Universiteto intelektinės nuosavybės apsauga ir licencijavimas;
  • Universiteto mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros rezultatų ir kitų paslaugų komercinimas, žinių ir technologijų perdavimas, investicijų pritraukimas;
  • Universiteto ir viešojo ar privataus sektoriaus įmonių (Lietuvos ir užsienio) bendradarbiavimo, verslumo skatinimas;
  • Naujo inovatyvaus verslo (startuolių, atžalinių įmonių) vystymo projektų inicijavimas ir įgyvendinimas;
  • Centro darbo organizavimas ir veiklos rezultatų pasiekimo užtikrinimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis (pageidautina – teisės, socialinių mokslų arba sveikatos mokslų studijų krypčių) išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtis (privalumas – sveikatos sistemoje);
  • Patirtis intelektinės nuosavybės apsaugos ir valdymo, inovacinių projektų vystymo, technologijų perdavimo ar / ir technologijų diegimo srityje;
  • Puikios anglų kalbos žinios (ne žemesniu kaip C1 lygmeniu) (privalumas – vokiečių, prancūzų, rusų kalbos žinios įgudusio vartotojo lygiu);
  • Analitinis mąstymas, veiklos planavimo ir valdymo įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai, aukšti kokybės standartai;
  • Puikūs komunikavimo, viešojo kalbėjimo ir derybų vedimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Tobulėjimą dinamiškame ir inovatyviame kolektyve;
  • Tarptautinę patirtį skatinant inovacijas Lietuvoje ir pasaulyje;
  • Darbą su tyrėjais bei perspektyviausiomis aukštųjų technologijų įmonėmis;
  • Kvalifikacijos kėlimą ir tarptautines stažuotes.

Telefonas pasiteiravimui: 8 (37) 327270.

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti iki š. m. gruodžio 9 d.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 3000

Papildoma informacija: Galimas priedas priklausomai nuo darbo efektyvumo, už pasiektus veiklos rezultatus.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .
8 37 327270

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Galioja iki: 2024.04.27
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 32
Galioja iki: 2024.05.02
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Senior Team Lead, Programmatic Consultancy