6
BUHALTERIS (-Ė)
GALIO GROUP, UAB

Atsakomybės:

  • Įmonių buhalterinės apskaitos pirminių dokumentų tvarkymas;
  • Deklaracijų bei statistinių ataskaitų rengimas;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Banko operacijų apskaita;
  • Buhalterinių mėnesio ataskaitų pildymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų ar susijusiose srityse;
  • Buhalterio darbo patirtis (ne mažesnė nei 2-3 metai);
  • Analitinis mąstymas bei noras bendradarbiauti ir dirbti komandoje;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą;
  • Anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu būtų privalumas.

Mes jums siūlome:

  • Darbą augančioje nekilnojamojo turto vystymo kompanijoje;
  • Darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • Darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje.

Susidomėjusius prašome savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką su nuoroda „Buhalterė (-is)“ siųsti iki 2021 12 09 d. Konfidencialumą garantuojame.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR atstovas .

Nuolat plečianti savo projektų krepšelį ir rinkai pristatydama naujus bei ambicingus projektus „GALIO GROUP“ jau 15 metų yra viena didžiausių rinkos žaidėjų. Mes tikime gyvenimo kokybę praturtinančių erdvių kūrimu, kurios neginčijamai viršija įsivyravusį standartą. Tai mūsų veiklos pamatas, kuris kiekvieną dieną mus veda į priekį. Komandiškai siekdami šio tikslo, vadovaujamės pagarba ir asmeninį augimą bei tobulėjimą skatinančia vidine kultūra.

Jei taip pat manote, jog miestas – platforma geresnei gyvenimo kokybei kurti – kviečiame jus prisijungti prie mūsų profesionalų komandos.

Įmonės tinklalapishttps://galio.lt/en/