49
MOKSLINIŲ TYRIMŲ IR PLĖTROS (R&D) SPECIALISTAS (farmacija)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Atstovaujame pažangiai veikiančią farmacijos kompaniją, daugiau nei kelis dešimtmečius kuriančią inovatyvius ir gaminančią laiko patikrintus farmacinius preparatus (vaistus, maisto papildus ir kt.), savo veikloje diegiančią naujausias gamybos technologijas. Visa gamyba organizuojama griežtai laikantis Geros Gamybos Praktikos reikalavimų.
Šiuo metu kompanija į savo specialistų komandą Kaune kviečia

MOKSLINIŲ TYRIMŲ IR PLĖTROS (R&D) SPECIALISTĄ

Darbo pobūdis:
- naujų technologijų, metodų, produktų (tablečių, kapsulių ir skystos formos) kūrimas, vystymas ir diegimas gamyboje;
- farmacinių preparatų ruošimas, darbas laboratorijoje;
- medžiagų kiekybinių ir kokybinių rodiklių įvertinimas;
- farmacinių preparatų perkėlimas į gamybos praktiką;
- gamybos protokolo sudarymas, technologų apmokymas.

Reikalavimai:

- aukštasis chemijos išsilavinimas;
- panašaus darbo patirtis;
- anglų kalbos mokėjimas;
- kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas;
- gebėjimas savarankiškai dirbti, sisteminti bei apibendrinti informaciją;
- noras mokytis ir augti kartu su bendrove ilgą laiką.

Kompanija siūlo:
- visokeriopą pagalbą darbo pradžioje;
- galimybę reikšmingai prisidėti prie naujai kuriamų aukštos pridėtinės vertės produktų;
- atsakingą ir ilgalaikį darbą draugiškame profesionalų kolektyve;
- darbą kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
- nuolatinio mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
- patrauklų darbo užmokestį (orientaciniai nuo 2000 Eur bruto priklausomai nuo patirties ir gebėjimų).

Laukiame Jūsų CV su nuoroda "Mokslinių tyrimų ir plėtros specialistas".
Jūsų duomenų konfidencialumas garantuojamas.

Platesnė informacija – Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Diana Galickienė
+37065277181

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt
+370 652 77181

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt