8
Duomenų ekspertas analitikas (-ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

• aukštasis technologijos mokslų srities išsilavinimas;
• ne mažesnė nei 2 metų duomenų eksperto, duomenų mokslininko pozicijose;
• duomenų architektūros ir duomenų valdymo principų išmanymas;
• sistemų sąssajų išmanymas;
• orientacija į rezultatus;
• analitinis mąstymas, organizuotumas, atsakingumas, iniciatyvumas, informacijos sisteminimas;
• geras anglų kalbos mokėjimas;
• nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija.

Privalumai:
• patirtis su duomenų mainų valdymo platformomis;
• darbo patirtis su duomenų sandėliais, verslo analitikos įrankiais (BI);
• elektros energetikos sistemos veikimo principų išmanymas.

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie Skaitmeninės plėtros centro komandos kviečiame prisijungti: DUOMENŲ EKSPERTĄ (-Ę) ANALITIKĄ (-Ę).

• Bendrovės duomenų valdymo poreikių išgryninimas, analizė, modeliavimas;
• duomenų analitikos poreikių įvertinimas bei įgyvendinimas;
• duomenų sandėlių kūrimas, modeliavimas, palaikymas;
• duomenų transformavimo, optimizavimo, praturtinimo funkcijų pagal duomenų saugumo ir kokybės taisykles įgyvendinimas;
• dalyvavimas projektinėje veikloje susijusioje su duomenų valdymu;
• techninės dokumentacijos rengimas;
• bendradarbiavimas su bendrovės padalinių ir IT komandomis.

Papildoma informacija

• Galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
• iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
• platų ir įdomų atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo;
• puikias darbo sąlygas bei lankstų darbo grafiką;
• sveikatos draudimą ir kitas papildomas naudas;
• darbo užmokestį nuo 2700 EUR iki 3100 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Vidutinį šių pareigų darbo užmokestį galite rasti manoalga.lt

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Viršuliškių skg. 99b, Vilnius 05131, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Živilė Jakimavičienė

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu