1008
Farmacijos specialistas (-ė) internetinėje vaistinėje
Entafarma, UAB

Farmacijos specialistas (-ė) internetinėje vaistinėjeEntafarma, UAB

Darbo pobūdis:

  • Internetinės vaistinės pirkėjų konsultavimas (telefonu, el. paštu, interneto žinutėmis);
  • Profesionalus farmacinės paslaugos suteikimas klientams;
  • Internetinių užsakymų priežiūra ir administravimas;
  • Darbas iš ofiso.

Reikalavimai:

  • Farmakotechniko profesinio bakalauro išsilavinimas arba aukštesnis;
  • Vaistinės darbo patirtis;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Noras ir gebėjimas bendrauti su klientais bei spręsti jų iškilusius klausimus;
  • Asmeninės savybės: komunikabilumas, pozityvus mąstymas, atsakingumas, mandagumas, iniciatyvumas.
  • Kitos kalbos: anglų, rusų privalumas.

Mes jums siūlome:

  • Įdomų dinamišką ir turiningą darbą;
  • Perspektyvas sparčiai augančioje farmacijos kompanijoje;
  • Stabilų finansinį atlygį;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, pagarba, komandinis darbas.

Regulatory Affairs Specialist
FRESENIUS KABI BALTICS, UAB
Vilnius
€ 2000 – 2600
Galiojimo pabaiga: 2022.06.02
Head of Marketing
Human Capital Center, MB
Kaunas
€ 6500
Galiojimo pabaiga: 2022.05.19
Verslo plėtros vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 5000 – 6700
Marketing Manager
Felit, UAB
Vilnius
€ 4150
Galiojimo pabaiga: 2022.06.15
Chief Executive Officer (CEO)
CV-Online klientas
Vilnius
€ 5000 – 9000
Galiojimo pabaiga: 2022.06.11
ĮMONIŲ GRUPĖS PIRKIMŲ VADOVAS (-Ė)