32
Entafarma, UAB
Farmacijos specialistas (-ė) internetinėje vaistinėje

Darbo pobūdis:

  • Internetinės vaistinės pirkėjų konsultavimas (telefonu, el. paštu, interneto žinutėmis);
  • Profesionalus farmacinės paslaugos suteikimas klientams;
  • Internetinių užsakymų priežiūra ir administravimas;
  • Darbas iš ofiso.

Reikalavimai:

  • Farmakotechniko profesinio bakalauro išsilavinimas arba aukštesnis;
  • Vaistinės darbo patirtis;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Noras ir gebėjimas bendrauti su klientais bei spręsti jų iškilusius klausimus;
  • Asmeninės savybės: komunikabilumas, pozityvus mąstymas, atsakingumas, mandagumas, iniciatyvumas.
  • Kitos kalbos: anglų, rusų privalumas.

Mes jums siūlome:

  • Įdomų dinamišką ir turiningą darbą;
  • Perspektyvas sparčiai augančioje farmacijos kompanijoje;
  • Stabilų finansinį atlygį;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, pagarba, komandinis darbas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200

Papildoma informacija: Nuo 2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Galutinis darbo užmokesčio dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių, patirties ir kompetencijos lygio.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Vilnius, Vilniaus rajonas, Lietuva Klonėnų vs. 1, LT-19156 Širvintų r. sav.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vadovas .
+37068737596

Laba diena, Aivarai ar galėtumėt atnaujinti informacijos skiltį apie kompaniją.

UAB „ENTAFARMA“ − sėkmingai veikianti įmonė nuo 1993 m. ir užimanti tvirtas pozicijas Baltijos šalių farmacijos rinkoje. UAB „ENTAFARMA“ teikia vaistinių preparatų perpakavimo, sandėliavimo ir logistikos, didmeninio platinimo bei kt. paslaugas. Atstovauja gerai žinomų vaistų ir maisto papildų gamintojus (Vitabiotics, Lepicol, Superfoods ir kt.). UAB „ENTAFARMA“ kolektyvą sudaro virš 165 darbuotojų, į kurį kviečiame prisijungti ir Tave.

Įmonės tinklalapishttp://www.manovaistine.lt