Teismo posėdžių sekretorius/-ė
Vilniaus miesto apylinkės teismas

Teismo posėdžių sekretorius/-ėVilniaus miesto apylinkės teismas

Darbo pobūdis

• Raštų, šaukimų, pranešimų rengimas ir siuntimas.
• Procesinių dokumentų kopijų siuntimas.
• Duomenų tvarkymas informacinėje sistemoje LITEKO.
• Dalyvavimas teismo posėdžiuose (teismo posėdžių protokolų rašymas, garso įrašo darymas).

Reikalavimai

• Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
• Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą.

Mes Jums siūlome

• Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
• Karjeros galimybes – skatinamas darbuotojų augimas įstaigos viduje.
• Draugišką, jaunatvišką ir bendradarbiaujantį kolektyvą.
• Profesinę pagalbą ir mokymus.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "Sekretorius".
Dėkojame, kad domitės mūsų darbo pasiūlymu! Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įstaigai, jūs sutinkate, jog įstaiga naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais.

ADMINISTRATORĖ (-IUS)
Magnumus, UAB
Vilnius
€ 922
Galiojimo pabaiga: 2022.02.05
KONSULTANTO ASISTENTAS (-Ė)
Creada, UAB
Vilnius
€ 1927.76
Galiojimo pabaiga: 2022.02.06
TEISININKAS - KONSULTANTAS (-Ė)
Creada, UAB
Vilnius
€ 2975.21