19
UAB „Unilever Lietuva ledų gamyba“
ŽALIAVŲ TIEKIMO SPECIALISTAS/-Ė

UAB “Unilever Lietuva ledų gamyba” yra pripažinta Lietuvos ledų rinkos lyderė turinti daugiau kaip dvidešimt penkių metų sėkmingos veiklos patirtį, subūrusi kompetentingų specialistų komandą, vykdanti griežtą produktų kokybės kontrolę, skirianti didelį dėmesį naujų produktų vystymui bei vartotojų poreikių patenkinimui. Lietuvoje pirkėjams siūlanti daugiau kaip 20 skirtingų „Ingman“ valgomųjų ledų rūšių – „Baltijos”, „Eskimo”, „Karališki”, „Super Viva”.

2011 m. UAB “Unilever Lietuva ledų gamyba” tapo UNILEVER koncerno dalimi. 1929 m. įkurtas Nyderlandų ir Jungtinės Karalystės koncernas UNILEVER šiandien yra viena stambiausių ir sėkmingiausių plataus vartojimo prekių kompanijų visame pasaulyje.

Šiuo metu UAB „Unilever Lietuva ledų gamyba“ darbui Mažeikiuose ieško:

ŽALIAVŲ TIEKIMO SPECIALISTO/-ĖS

Pagrindinės pareigos ir atsakomybės:
• Žaliavų užsakymas pagal vidinius procesus ir taisykles;
• Žaliavų likučių kontrolė, poreikio administravimas;
• Žaliavų logistikos koordinavimas;
• Bendradarbiavimas su esamais ir naujais tiekėjais;
• Reikalingos dokumentacijos bei ataskaitų rengimas.

Reikalingi įgūdžiai /patirtis
• Sėkminga darbo patirtis tiekimo/pirkimų srityje;
• Geros anglų ir lietuvių kalbų žinios;
• Analitinis mąstymas, puikūs organizavimo ir bendravimo įgūdžiai;
• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes siūlome:
• Laiku mokamą atlyginimą ir papildomą naudų paketą;
• Darbą ir tobulėjimą tarptautinėje, stabilioje įmonėje;
• Visas darbui reikalingas priemones.

Jei esate pasirengę išbandyti galimybę užimti šias pareigas ir atitinkate aukščiau išvardintus reikalavimus, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą iki 2021 metų gruodžio 17 dienos. Tel. pasiteirauti: +37062091952.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1333 - 1667

Papildoma informacija: depends on the level of experience.

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Solvita Gudavičienė
+37062091952