12
Dažymo technologas (-ė) - klientų konsultantas
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - virš 20 metų dirbanti, patikima užsienio kapitalo įmonė, atstovaujanti dangų ir jų komponentų gamybos įmonių grupę, veikiančią daugiau nei 20 pasaulio šalių.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Klientų lankymas, jų konsultavimas ir mokymai;
Pramoninio dažymo sistemų pagal klientų poreikius kūrimas, pritaikymas ir pavyzdžių serijinei gamybai paruošimas;
Dažymo procesų priežiūra klientų įmonėse (paviršiai: mediena, metalas, plastikas);
Dangų spalvų parinkimas pagal klientų poreikius, testavimas, naujų produktų kūrimas ir įvedimas;
Su produktų kokybe susijusių klausimų sprendimas.
Reikalavimai
Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis pramoninio dažymo srityje (medienos gaminiai, baldų pramonė, metalo ar plastiko gaminiai);
Dažymo įrangos, jos naudojimo procesų ir technologijų išmanymas;
Aukštasis arba aukštesnysis teshninis iišsilavinimas;
Dažymo 2K įranga patirtis, koloristikos patirtis;
Anglų kalbos mokėjimas.
Mes jums siūlome
Geras darbo sąlygas (įmonės automobilis, kuro išlaidų kompensavimas, kvalifikaciniai mokymai);
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2976 - 4133

Papildoma informacija: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Tikslus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo kompetencijų ir patirties.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Jonas Marcinkus
+37061431011

12 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Įmonės tinklalapishttp://www.valdymoinovacijos.lt