13
VYR. TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Koordinuoti skyriaus darbus ir užtikrinti iškeltų tikslų, užduočių pasiekimą
Užtikrinti aukštą prekių pristatymo lygį
Užtikrinti optimalų prekių atsargų lygį
Siūlyti ir inicijuoti idėjas, padėsiančias efektyvinti skyriaus veiklą
Dalyvauti įvairiuose projektuose
Ruošti ataskaitas bei analizuoti gautus duomenis ir teikti išvadas
Bendrauti ir bendradarbiauti su gamyba, išorės tiekėjais bei kitais skyriais įmonės viduje

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 2 metų patirtis pirkimų/tiekimo/likučių valdymo srityje
Darbo patirtis mažmeninėje prekyboje - privalumas
Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas
Puikūs darbo kompiuteriu gebėjimai (MS Office paketas), ypač - MS Excel
Loginis ir analitinis mąstymas
Anglų kalbos žinios (Ne žemiau kaip B2);
Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija
Noras tobulėti ir mokytis

Mes jums siūlome

Įdomų, ambicingų iššūkių kupiną darbą tarptautinėje kompanijoje
Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas
Modernią ir įkvepiančią darbo aplinką strategiškai patogioje Kauno vietoje su vaizdu į Nemuno salą
Jaunatvišką ir profesionalią komandą

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2100

Papildoma informacija: Darbo užmokestis priklauso nuo turimos kompetencijos ir žinių

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Karaliaus Mindaugo pr.38

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Evelina Vičiūnai Group
861062418

Viena maisto produkcijos lyderių Europoje „Vičiūnų grupė“ prie tiekimo komandos kviečia prisijungti vyr. tiekimo vadybininką! Jau 30 metų esame rinkoje, nuolat augame, kuriame produktus ir naujas verslo galimybes. Būsimam kolegai siūlome išskirtinę patirtį tiekimo srityje, iššūkių kupiną karjeros kelią, taip pat profesionalų, jaunatvišką ir visuomet palaikantį kolektyvą. „Vičiūnų grupėje“ remiamės šiuolaikišku valdymo modeliu, kolegiškais santykiais ir atsakomybės delegavimu – sudarome galimybę sparčiai tobulėti ir savo įgūdžiais prisidėti prie pasaulinės įmonės sėkmės.

Įmonės tinklalapishttp://www.viciunaigroup.eu/