23
INOVACIJŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis išsilavinimas;
• gilus energetikos sektoriaus supratimas;
• ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis elektros energetikos srityje;
• gebėjimas analizuoti skirtingų šaltinių informaciją ir sistemiškai ją pristatyti;
• labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
• puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
• puikūs bendravimo, bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
• atsakingumas, organizuotumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą.

Privalumai:
• projektų valdymo patirtis elektros energetikos srityje;
• elektros režimų ar rinkos veikimo modeliavimo patirtis;
• vairuotojo pažymėjimas.

Darbo aprašymas

• didelio neapibrėžtumo proveržio ir radikalių inovacijų projektų iniciavimas, planavimas ir įgyvendinimas;
• lankstumo priemonių, sisteminių paslaugų ir AEI integracijos inovacijų temų kuravimas;
• projektų įgyvendinimui sudarytų komandų darbo organizavimas;
• naujų inovatyvių sistemų valdymo ir rinkos sąveikos idėjų siūlymas ir analizė;
• dalyvavimas tarpsektorinių integracijos, energijos kaupiklių, AEI (įskaitant jūrinių vėjo elektrinių) integravimo inovatyvių projektų įgyvendinime, kaip komandos nariui;
• ekspertinė pagalba mažos apimties inovacijų projektų komandoms;
• pagalba vystant Bendrovės inovacijų ekosistemą;
• mokslinių tyrimų ir inovacijų nacionalinių ir tarptautinių projektų darbo grupių ir komitetų veikloje dalyvavimas.

Papildoma informacija

Prisijungus prie mūsų komandos turėsi galimybę dirbti įdomų, reikšmingą darbą pažangiai valdomoje ir transformaciją išgyvenančioje įmonėje. Taip pat tau siūlome:
• įdomų, kūrybišką, netradicinio požiūrio darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
• galimybę prisidėti prie unikalių energetikos sektorius jungiančių projektų;
• palikti pėdsaką žalios ir tvarios energetikos kūrime;
• savirealizacijos ir augimo galimybes, mokymus;
• sveikatos draudimą ir pažangią vadybą;
• galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
• darbo užmokestį nuo 2000 EUR iki 2850 EUR (su mokesčiais) nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį, kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2850

Papildoma informacija: darbo užmokestį nuo 2000 EUR iki 2850 EUR (su mokesčiais) nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį, kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Viršuliškių skg. 99b, Vilnius 05131, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Živilė Jakimavičienė

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu