8
ADMINISTRATORĖ (- IUS)
SME Finance, UAB

Atsakomybės:

• Klientų ir svečių sutikimas, priėmimas;
• Bendra pagalba vadovams, susitikimų planavimas, pagalba ruošiant pristatymus ir kt.;
• Bendros biuro tvarkos užtikrinimas;
• Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai:

• Aukštasis išsilavinimas, gali būti studentas (-ė);
• Puikūs bendravimo įgūdžiai;
• Puikūs organizaciniai gebėjimai;
• Motyvacija siekti tikslų;
• Geros anglų kalbų žinios;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes siūlome:

• Visokeriopą pagalbą ir karjeros augimo galimybes;
• Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
• Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
• Galimybę tobulinti profesinius ir socialinius įgūdžius darbdavio finansuojamose konferencijose ir mokymuose;
• Bendrus įmonės vakarėlius ir pramogas;
• Galimybę lanksčiai planuoti savo darbo laiką;
• Skanią kavą, arbatą ir sveikus užkandžius;
• Nerealų vaizdą pro ofiso langą iš 18 aukšto 😊

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Milda Balickaitė

Esame patyrusių specialistų komanda, padedanti verslams augti ir puikiai išmananti sparčiai augantį fintech sektorių. Verslams siūlome platų finansavimo paslaugų spektrą: faktoringą, verslo paskolas, kredito liniją, lizingą. Esame pirmaujanti B2B finansavimo platforma Baltijos šalyse, sukūrusi išskirtinę ekosistemą, kurioje „SME Finance“ veikia kaip fintech įmonė, o neobankas „SME Bank“ veikia kaip licencijuotas juridinis vienetas. Mūsų jaunas ir sparčiai augantis kolektyvas turi ambicingų idėjų ir planų: siekiame tapti profesionaliausia skaitmeninio skolinimo platforma, kurią klientai ir partneriai pripažįsta ne tik Baltijos šalyse, bet ir daugelyje kitų Europos valstybių.

Įmonės tinklalapishttp://www.smefinance.eu