483
KONSULTANTAS - PARDAVĖJAS EKSPERTAS (-Ė), UTENA
Ermitažas, UAB

KONSULTANTAS - PARDAVĖJAS EKSPERTAS (-Ė), UTENAErmitažas, UAB

Šiuo metu ieškome Konsultanto - pardavėjo eksperto (-ės) į parduotuvės statybinių prekių skyrių.
Jei turi patirties Prekybos srityje, esi orientuotas į klientų aptarnavimą kviečiame kandidatuoti!

Tavo atsakomybės bus:

  • Stengsiesi patarti ir padėti klientui (papasakosi apie prekių savybes, prekių panaudojimą praktikoje, kainų skirtumus. Padėsi atrasti norimas prekes parduotuvėje, ir pan.);
  • Palaikysi tvarką prekių ekspozicijose ir priskirtame skyriuje (prekių ženklinimas, markiravimas, kainų keitimas lentynose, prekių realizacijos terminų tikrinimas ir pan.);
  • Papildysi lentynas prekėmis, kad jas rastų visi apsilankiusieji Ermitažo parduotuvėje.

Reikalavimai:

  • Pomėgis bendrauti ir rūpintis kitais;
  • Panaši darbo patirtis, jei tokios neturi – mes visko išmokysime;
  • Klientas tau yra toks pat svarbus, kaip ir mums;
  • Žinios ir noras toliau mokytis apie "pasidaryk pats" segmento prekes: statybos, apdailos medžiagos, interjero detalės, baldai, santechnika, augalai ir kt.
  • Krautuvo vairuotojo pažymėjimas būtų didelis privalumas (apmokome).

Mes jums siūlome:

  • Pamaininį darbo grafiką;
  • Darbą tinkamą ir studentams;
  • Partnerių teikiamas nuolaidas;
  • Priedus, kurie priklauso nuo darbo rezultatų;
  • 100€ premiją už kiekvieną rekomenduotą draugą;
  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas ir aistra laimėti;
  • Daug smagaus laiko įvairių švenčių metu su geriausiu kolektyvu!