38
Logistikos vadybininkas (-ė)
Lesta, UAB
Lesta, UAB
Lesta, UAB

Lesta, UAB

Mums reikalingas

LOGISTIKOS VADYBININKAS (-Ė)

Darbo pobūdis

• Informacijos, apie reikiamą pagaminti produkciją, priėmimas iš klientų, susisteminimas ir perdavimas gamybai, kad produktai klientams būtų pristatyti laiku;
• Visos informacijos apie užsakytos produkcijos gamybos eigą ir pristatymo terminus pateikimas klientui;
• Krovinį lydinčių dokumentų paruošimas: sąskaitų-faktūrų, krovinio ir pakavimo dokumentų išrašymas, muitinės ir kitų dokumentų paruošimas;
• Bendradarbiavimas su gamybos skyriumi siekiant kokybiškai ir profesionaliai aptarnauti įmonės klientus;
• Sandėlininko ir vairuotojo darbo organizavimas;
• Bendravimas su transporto tiekėjais siekiant efektyviai ir optimaliais kaštais produkciją pristatyti Lietuvos bei užsienio klientams.

REIKALAVIMAI:
• Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (verslo vadybos, administravimo, transporto inžinerijos srityse);
• Gebėjimas susikalbėti rusų ir anglų kalbomis;
• Proaktyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti savarankiškai;
• Atidumas ir greita orientacija;
• Darbo patirtis logistikos srityje (privalumas);
• Puikūs MS Office žinios ir įgūdžiai;
• Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

• Patrauklų atlygį ir visas socialines garantijas;
• Darbą novatoriškoje ir profesionalioje komandoje;
• Puikias galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
• Karjeros galimybes didelėje įmonių grupėje.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1752 - 2280

Papildoma informacija: Darbo užmokestis priklausys nuo kvalifikacijos.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Rudaminos g. 1A, LT-13275 Skaidiškės, Vilniaus r.

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Mizgaitienė Mizgaitienė
869955633

UAB „Lesta“ esame profesionali ir sėkmingai jau 30 metų veikianti Lietuvos bendrovė, gaminanti eksploatacinius skysčius transporto priemonėms.

Siūlome kokybišką aušinimo skysčių, langų ploviklių, automobilių kosmetikos bei kitų eksploatacinių skysčių transporto priemonėms produkciją. Taip pat gaminame šildymo, šaldymo ir kondicionavimo sistemoms skirtus įvairios koncentracijos tirpalus-šilumos nešėjus, padedančius užtikrinti stabilų minėtų sistemų funkcionavimą.

Savo gaminius eksportuojame į daugiau nei 20 šalių: Europos, Azijos, Afrikos žemynuose.

Mūsų vertybės: komanda, proaktyvumas, kūrybiškumas ir tvarumas.

Įmonės tinklalapishttp://www.lesta.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Tiekimo vadybininkas (-ė)
EKSMA Optics, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2200
Galioja iki: 2024.04.27
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Galioja iki: 2024.04.20