38
Registrų centras, VĮ
TECHNINIS (-Ė) PRODUKTŲ VADOVAS (-Ė)

Struktūrinis padalinys: Duomenų sprendimų ir analizės departamento Duomenų integravimo skyrius
Darbo vieta: Vinco Kudirkos g. 18-3, Vilnius

Darbo aprašymas:

  • duomenų sandėlio ir su juo susijusių aplikacijų vystymas ir konfigūravimas;
  • duomenų teikimo automatizuotu būdu iš duomenų analizės sistemos vystymas;
  • duomenų transformavimo projektų (angl. ETL) kūrimas ir priežiūra;
  • techninių sprendimų, reikalingų sklandžiam duomenų analizės sistemos veikimui, kūrimas ir įgyvendinimas;
  • duomenų sprendimų ir analitinių produktų vystymas;
  • su duomenų sandėliu susijusių aplikacijų kūrimas ir techninė prižiūra.

Reikalavimai pareigybei:

  • aukštasis universitetinis matematikos, informatikos, fizinių mokslų krypčių, vadybos arba ekonomikos studijų krypties išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis duomenų analizės srityje, taikant duomenų analizės principus ir metodus, atrenkant ir analizuojant didelius duomenų kiekius;
  • ne mažesnė kaip 2 metų darbo su duomenų bazėmis patirtis;
  • programavimo patirtis (Java, C#, Python) būtų privalumas;
  • labai geros užklausų rašymo kalbos SQL žinios, duomenų bazių projektavimo patirtis;
  • puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
  • anglų kalbos mokėjimas B1 lygiu;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti, spręsti, organizuoti darbą taip, kad būtų laiku ir tinkamai atliktos pavestos užduotys;
  • atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus, profesionalumas, bendradarbiavimas, nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija.

Mes siūlome:

  • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;
  • darbo užmokestį nuo 1952 Eur su mokesčiais (1952 – 3367 Eur su mokesčiais). Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Darbo užmokestis – tik dalis atlygio. Papildomai uždirbsite kintamąją metinio atlygio dalį, priklausančią nuo Jūsų ir įmonės veiklos rezultatų. Taip pat mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

    Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate valstybės įmonei Registrų centrui savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo tvarkos apraše.
    Kontaktai pasiteiravimui: Greta Masilionytė, el. p. Greta.Masilionyte@registrucentras.lt, tel. +370 690 27769
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1952 - 3367

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Vinco Kudirkos g. 18-3, Vilnius
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office SQL Java Python C#

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Greta Masilionytė
+370 6 90 27769

Valstybės įmonė Registrų centras – pažangios valstybės bei visuomenės partneris, pagrindinių nacionalinių duomenų tvarkytojas, kuriantis šiuolaikišką, pozityvų ir abipusiu bendradarbiavimu grįstą santykį su visuomene, verslu ir valstybe. Esame strateginė ir ypatinga organizacija – čia gimsta ir veikia didžiosios valstybės informacinės sistemos, pagrindiniai Lietuvos registrai, kasdien apsilanko dešimtys tūkstančių klientų, o juos sutinka net 1500 mūsų darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.registrucentras.lt