32
Projektų rengimo biuras, UAB
INŽINIERIUS - KONSTRUKTORIUS (-Ė)

Projektų rengimo biuras, tai architektų / inžinierių kompanija, atliekanti pačius įvairiausius statinių projektavimo darbus:
• Mūsų klientai: Maxima, Lidl, Girteka, Mitnija,Darnu Group, Eika ir kiti
• Objektų įvairovė: prekybos centrai, logistikos sandėliai, daugiabučiai ir kiti
• Paslaugas teikiame: Lietuvoje, Norvegijoje.

Darbo pobūdis:

  • Statinių konstrukcinės dalies projektavimas
  • Statiniai skaičiavimai naudojant specializuotas programas
  • Bendravimas su architektais
  • Dalyvavimas susirinkimuose, projektų darbų aptarimuose

Reikalavimai:

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas
  • Projektavimo programų (AutoCad, Revit, Tekla) įgūdžiai
  • Iniciativumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, greita orientacija
  • Panašaus darbo patirtis
  • Kandidatuoti gali ir dar neatestuoti konstruktoriai

Mes siūlome:

  • Įdomų darbą su galimybe mokytis ir augti sėkmingoje kompanijoje
  • Lankstų darbo grafiką
  • Pagarbią darbo kultūrą ir šiuolaikišką darbo aplinką
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes
  • Įvairias komandos formavimo priemones
  • Premijas prie bazinio atlyginimo atsižvelgiant į darbo rezultatą
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 4900

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Andrius .

Įmonės tinklalapishttp://www.prb.lt