44
Vidinis auditorius (-ė) (GMP, ISO 9001/13485) (190438BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

Organizuoja ir vykdo Bendrovėje įdiegtų vadybos (ISO 9001, ISO 13485, GGP, 21 CFR part 820) sistemų vidaus auditus:
Dalyvauja rengiant metinę vidaus auditų programą ir detalius vidaus audito planus.
Rengia vidaus audito klausimynus (jeigu taikoma).
Audituoja.
Rengia vidaus audito ataskaitas ir pristato audito išvadą, neatitiktis per baigiamąjį susirinkimą.
Dalyvauja klientų atliekamuose sertifikavimo audituose:
Dalyvauja ruošiantis auditui (informuoja audituojamus struktūrinius vienetus).
Planuoja audito atlikimą.
Dalyvauja peržiūrint audito ataskaitas.
Valdo auditų metu rastas neatitiktis:
Registruoja neatitiktis duomenų bazėse.
Preliminariai numato galimus koregavimo, korekcinius ir/arba prevencinius veiksmus.
Seka neatitikčių, pastabų, koregavimo, korekcinių ir/arba prevencinių veiksmų atlikimo terminius, bei informuoja auditų grupės vadovą apie laiku neatliktas užduotis.
Tikrina koregavimo, korekcinių ir/arba prevencinių veiksmų rezultatyvumą.
Reguliariai teikia informaciją vadovybei apie auditus, jų metu rastas neatitiktis, korekcinių ir prevencinių veiksmų rezultatyvumą ir jų atlikimo terminų laikymąsi.
Rengia ir valdo KVS dokumentaciją:
Teikia Audito grupės vadovui pranešimus apie KVS funkcionavimą Bendrovėje.
Dalyvauja ir vykdo konkrečias užduotis ruošiant su savo kompetencija susijusius KVS dokumentus (Kokybės vadovą, procedūras, instrukcijas ir kt. dokumentus).
Teikia Audito grupės vadovui pasiūlymus dėl KVS procesų, KVS dokumentacijos ir įrašų, vidaus dokumentų procesų valdymo tobulinimo.

Reikalavimai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (privalumas - gamtos/vadybos mokslų išsilavinimas).
Anglų kalba.
Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
1 metų darbo patirtis gamybos ar mokslo padalinyje (privalumas - 1 metų vadybinio darbo patirtis).
1 metų auditoriaus darbo patirtis.
Kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemų dokumentų parengimo ir valdymo žinios.
ISO 19011 „Kokybės ir (arba) aplinkos vadybos sistemų audito rekomendacijos“ standarto reikalavimų žinojimas.
ISO 9001 „Kokybės vadybos sistemos. Reikalavimai“ standarto reikalavimų žinojimas.
ISO 13485 „Medicinos priemonės. Kokybės vadybos sistemos. Reglamentuojantys reikalavimai“ standarto reikalavimų žinojimas.
ICH Q7 „Good Manufacturing Practice for Active Pharmaceutical Ingredients“ rekomendacijų reikalavimų žinojimas.
21 CFR Part 820 Quality System Regulations (QSR).
Darbo su biuro technika įgūdžiai.
Puikus lietuvių kalbos mokėjimas.
Dokumentavimo principų išmanymas.
Puikūs komunikavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

Prasmingą, kilnia misija pagrįstą darbą.
Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
Asmeninio tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
Darbą ambicingoje komandoje.
Vienkartinį priedą, nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje.
Atlyginimą (nuo 1500 iki 2300 Eur bruto per mėnesį) bei motyvacinį papildomų naudų paketą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2300

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    V. A. Graičiūno g. 8 LT-02241 Vilnius, Lithuania​

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Lina Eidikyte

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt