401
Logistikos vadybininkas (-ė)
Next Logistic, UAB

Logistikos vadybininkas (-ė)Next Logistic, UAB

Darbo pobūdis:
• Naujų vežėjų paieška;
• Prekių atvežimo ir paskirstymo iš/į prekybos centrus organizavimas;
• Prekių judėjimo, pristatymo kontrolė;
• Bendradarbiavimas su vežėjais ir kolegomis, sprendžiant visus klausimus, kylančius krovinių gabenimo procese, aiškios ir tikslios informacijos pateikimas;
• Pervežimų dokumentų ruošimas ir administravimas;
• Kiti, sandėlio vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai:
• Geros rusų kalbos žinios (žodžiu, raštu);
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Geri organizaciniai įgūdžiai, gebėjimas priimti sprendimus;
• Panašaus darbo patirtis – privalumas.

Siūlome:
• Darbą savo srities profesionalų komandoje;
• Geras darbo sąlygas perspektyvioje, nuolat augančioje, šiuolaikiškoje kompanijoje;
• Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos, motyvacinius priedus.

Darbo vieta: Naujai atsidarantis sandėlis Darbo g., Kaune.

Socialinių tinklų komunikacijos specialistas
Volfas Engelman, AB
Kaunas
€ 1573
Galiojimo pabaiga: 2022.06.08
Chief Executive Officer (CEO)
CV-Online klientas
Vilnius
€ 5000 – 9000
Galiojimo pabaiga: 2022.06.11
Lead Talent Sourcer
Softeq Development, UAB
Vilnius
€ 3000 – 4000
Galiojimo pabaiga: 2022.05.28
Kelionių pardavimo vadybininkas (ė) / Turizmo vadybininkas (ė)
UAB Labas, Pasauli
Vilnius
€ 1100 – 1900
Galiojimo pabaiga: 2022.06.01
Pardavimų vadybininkas
UAB Hibdeta
Kaunas
€ 1100 – 1400
Galiojimo pabaiga: 2022.06.24
Lead Recruiter