61
Komfovent, UAB
TECHNOLOGĖ (-AS) - APSKAITININKĖ (-AS)

Darbo pobūdis

  • Gaminių ir gamybinių operacijų normavimas;
  • Medžiagų, darbo, instrumentų, energijos ir kt. sąnaudų normatyvų skaičiavimas;
  • Darbas apskaitos programa Microsoft Dynamics AX.

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis išsilavinimas (aukštasis arba aukštesnysis);
  • Labai geri darbo MS Excel įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas.

Privalumais laikytume:

  • Panašaus darbo patirtį;
  • Darbo su apskaitos programa Microsoft Dynamics AX patirtį.

Mes Jums siūlome:

Visas socialines garantijas bei priemones reikalingas darbui;
Atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje gamybinėje įmonėje;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Nemokamą kavą, arbatą pertraukų metu, vaisių dienas, galimybę pietauti įmonės kavinėje.
Darbo vieta – Lentvario g. 146, Vilnius. Patogus susisiekimas Vilniaus viešuoju transportu – visiškai šalia įrengta autobusų stotelė.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2000

Papildoma informacija: Derybų klausimas; Priklauso nuo rezultatų; Su perspektyva didėti.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Lentvario g. 146, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga Urbontaitienė
865054453

Įmonės tinklalapishttps://www.komfovent.com