11
Kokybės kontrolės analitikas (-ė) (191109BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo aprašymas:

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Kompanijos padalinys Vilniuje – UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics" kuria ir gamina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Produktai yra plačiai naudojami visame pasaulyje tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus diagnostikos metodus. Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2020 m. Lietuvoje mums įteiktas Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. - pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje. Sėkmingai plečiame veiklą ir į draugišką, daugiau nei 1600 specialistų kolektyvą kviečiame:

Kokybės kontrolės analitiką (-ę) (Mikrogardelių reagentų kokybės testų grupėje)

Darbo pobūdis:

• Atlieka produktų kiekybinius ir kokybinius testavimus.
• Tinkamai ir laiku pildo dokumentaciją, esant poreikiui inicijuoja dokumentų naujinimą.
• Prižiūri naudojamą įrangą, darbo vietas ir laiku užsako naudojamas žaliavas/komponentus.

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis molekulinės biologijos/genetikos/biochemijos/bioinžinerijos mokslų išsilavinimas (magistras).
• Anglų kalba (B1).
• Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
• Kokybės testams naudojamų metodų išmanymas ir mokėjimas.
• Patirtis, dirbant su fermentais (privalumas).
• Patirtis, dirbant su mikrogardelėmis (privalumas).
• Darbas komandoje, pareigingumas, kruopštumas, noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo:

• Prasmingą, kilnia misija pagrįstą darbą.
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
• Asmeninio tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
• Darbą ambicingoje komandoje.
• Vienkartinį priedą, nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje.
• Atlyginimą (nuo 1500 iki 2300 Eur bruto per mėnesį) bei motyvacinį papildomų naudų paketą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2300

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Lina Eidikytė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt