39
Oribalt Vilnius UAB
Apskaitininkė (-as)

Mums reikalingas

Oribalt ieško apskaitos darbuotojo dirbti šalia Grigiškių esančiame moderniame farmacinės logistikos komplekse. Darbo pobūdis - sandėlio apskaitos bei logistikos dokumentų ruošimas bei administravimas.

Darbo pobūdis

Reikalavimai:
• Apskaitininko darbo patirtis.
• Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas.
• Kompiuterinis raštingumas.
• Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.
• Sandėlio apskaitos patirtis bei darbo su sandėlio valdymo sistema “Vision EQUINOX” patirtis būtų pranašumai.

Įmonė siūlo

• Stabilų darbą sėkmingai veikiančioje ir savo veiklos sferoje pirmaujančioje tarptautinėje įmonėje
• Puikias darbo sąlygas naujai įrengtame moderniame farmacinės logistikos sandėlyje
• Draugišką kolektyvą
• Atlygį nuo 1300 iki 1500€ (prieš mokesčius) priklausomai nuo turimos patirties
• Papildomą sveikatos draudimą

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 1500

Papildoma informacija:  • Stabilų darbą sėkmingai veikiančioje ir savo veiklos sferoje pirmaujančioje tarptautinėje įmonėje • Puikias darbo sąlygas naujai įrengtame moderniame farmacinės logistikos centre • Draugišką kolektyvą • Papildomą sveikatos draudimą

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Maišinės km 1C

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Giedrius Gokas
+37068513759

UAB „Oribalt Vilnius“ savo veiklą pradėjo 1993 m. ir ilgą laiką priklausė Suomijos kompanijai „Oriola Oy“ – vienam iš tarptautinės korporacijos „Oriola-KD“, vystančios verslą Suomijos ir Švedijos rinkose, padalinių. 2017 m. korporacija savo verslą Baltijos šalyse pardavė Latvijoje registruotai kompanijai „Oribalt Group“. Šiuo metu „Oribalt Group“ valdo farmacinės logistikos ir didmeninės prekybos paslaugas teikiančias įmones Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Pagrindinė „Oribalt Group“ padalinių veikla – trečiųjų šalių farmacijos pramonės gaminių logistika, įskaitant didmeninę vaistų ir farmacijos priemonių prekybą Baltijos šalyse, vaistų mažmeninę prekybą internetu (Latvijoje), taip pat nuosavų prekinių ženklų produktų marketingo bei pardavimo paslaugas.

Visos grupės kompanijos turi farmacinės veiklos licencijas, GPP, GGP ir ISO sertifikatus, valdo nuosavus sandėlius, aptarnauja Baltijos šalyse sveikatos apsaugos srityje dirbančias įmones.

„Oribalt Vilnius“ valdo 6500 kv. m. logistikos centrą Lietuvoje – tai didžiausias sandėlis Baltijos šalyse, iš kurio prekės paskirstomos seserinėms kompanijoms Latvijoje ir Estijoje bei kitoms rinkoje veikiančioms įmonėms. „Oribalt Vilnius“ sandėlyje talpinama 8500 vnt. palečių.

„Oribalt Vilnius“ teikia platų spektrą paslaugų – nuo logistikos ir prekių sandėliavimo iki vaistinių preparatų perpakavimo, platinimo bei dalyvavimo viešuosiuose pirkimuose Baltijos šalyse.

Įmonės tinklalapishttps://oribalt.lt/lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

DARŽOVIŲ IR VAISIŲ KOKYBĖS TIKRINTOJAS (-A) SANDĖLYJE
MAXIMA
Vilnius
€ 1225
Galioja iki: 2025.02.09
Mokėjimų priežiūros specialistas (-ė)
mogo LT, UAB
Vilnius
€ 1300 – 1700
Galioja iki: 2024.04.19
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius