280
Ekspertas (-ė) kortelių operacijų grupėje
Luminor Bank, AB

Ekspertas (-ė) kortelių operacijų grupėjeLuminor Bank, AB

Description

Kortelių operacijų grupėje yra užtikrinamas sklandus ir savalaikis kortelių operacijų aptarnavimas ir jų apskaita, klientų ginčytinų kortele atliktų operacijų nagrinėjimas, atsiskaitymas su tarptautinėmis organizacijomis, elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) užsakymų administravimas, įvairių ataskaitų rengimas

Konsultuojame kolegas, bendradarbiaujame tobulinant procesus, generuojame idėjas, kurios prisidėtų prie banko produktų ir procesų tobulinimo.

Prisijunkite prie mūsų ir tapkite mūsų dinamiškos komandos nariu!

Atsakomybės:

  •  Mokėjimo kortelių paraiškų administravimas
  • EKS užsakymų administravimas
  • Kitos su kortelių išleidimu, aptarnavimu ir palaikymu susijusios užduotys

Reikalavimai:

  • Kruopštumas, atidumas ir atsakingumas
  • Smalsumas, noras gilintis į detales
  • Gebėjimas greitai mokytis, įsisavinti naują informaciją
  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai
  • Anglų kalbos įgūdžiai

Mes siūlome:

  • Galimybę įsitraukti į plataus spektro profesinę sritį;
  • Asmeninį ir profesinį augimą;
  • Dinamišką ir tarptautinę darbo aplinką, pilną įdomių iššūkių ir galimybių dirbti kartu kuriant naujos kartos banką;
  • Konkurencingą naudų paketą prie atlyginimo, pradėjus dirbti bei papildomų naudų paketą išdirbus metus (papildomos atostogų dienos ir pan.);
  • Bendradarbiaujančią ir palaikančią komandą, kurioje galite kurti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Mėnesinis darbo užmokestis šiai pozicijai prasideda nuo 1290 EUR. (neatskaičius mokesčių)*

 *Galutinis darbo užmokesčio dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių, patirties ir kompetencijos lygio.

Savo gyvenimo aprašymą galite siųsti iki Sausio 31d.

Jeigu turite klausimų, susiekite su vadovu Rasute.Grybinaite@luminorgroup.com

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
Grigeo, AB
Vilnius
€ 1600 – 1710
Galiojimo pabaiga: 2022.06.04
Reisų koordinatoriaus asistentas (-ė) darbui pamainomis (patirtis nebūtina, apmokome)
Girteka Logistics
Vilnius
€ 1261 – 1500
Galiojimo pabaiga: 2022.05.25
TECHNINIO KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)
Elektrum Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1212
Galiojimo pabaiga: 2022.06.01
LIKUČIŲ PALAIKYMO SPECIALISTAS (-Ė)
MAXIMA
Vilnius
€ 1200 – 1200
Galiojimo pabaiga: 2022.05.26
Client Manager (Junior) in Large Corporates and Institutions
Danske Bank Lithuania
Vilnius
€ 1520 – 2280
Galiojimo pabaiga: 2022.06.13
Junior Anti-Money-Laundering Officer in AML Lithuania
Vilnius
€ 960 – 1440
Galiojimo pabaiga: 2022.05.31