57
Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba prie LRFM
Apskaitos ir metodologijos skyriaus vyriausiasis specialistas

Mums reikalingas

Komunikabilus, atsakingas komandos narys – Apskaitos ir metodologijos skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas; pareiginės algos koeficientas 8,7)

Reikalavimai:

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija, studijų kryptis –ekonomika, arba aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija ir 1 metų darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje

2. Anglų kalbos mokėjimas B2 lygiu

Darbo pobūdis

  • rengti verslo apskaitos standartų praktinio taikymo metodines rekomendacijas ir paaiškinimus, kaip tvarkyti buhalterinę apskaitą ir sudaryti finansines ataskaitas
  • koordinuoti tarptautinių audito, apskaitos ir vertinimo standartų vertimą į lietuvių kalbą

Įmonė siūlo

  • Darbą kompetentingoje ir efektyviai dirbančioje komandoje
  • Galimybę savo sugebėjimais, energija ir iniciatyva prisidėti prie įstaigos veiklos
  • Profesinius iššūkius ir nuolatinį tobulėjimą
  • Draugišką ir atvirą idėjoms darbo aplinką

Dokumentų teikimas

Dokumentai pildomi ir teikiami tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu www.testavimas.vtd.lt.

Daugiau apie reikalavimus ir būsimas funkcijas https://avnt.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/karjeros-galimybes bei http://portalas.vtd.lt/lt/4/vtd-web-servisai/vtdkonkursai-319.html

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1574

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Rinktinės g. 48 A
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Ingrida Leskauskienė
852595965

Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos veiklos tikslas – įgyvendinti valstybės politiką:

privataus sektoriaus atskaitomybės srityje;
finansinių ataskaitų audito srityje;
turto ir verslo vertinimo srityje;
fizinių ir juridinių asmenų nemokumo srityje.

Tam, kad būtume pajėgūs tinkamai įgyvendinti valstybės politiką šiose srityse, siekiame suburti ir išlaikyti profesionalų, nuolat tobulėjantį ir motyvuotą kolektyvą. Mes nuolat stipriname savo komandą ir siūlome karjeros galimybes tiek universitetų absolventams, tiek patyrusiems specialistams.

Įmonės tinklalapishttps://avnt.lrv.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Vilniuje, pilnas etatas
H & M Hennes & Mauritz, UAB
Vilnius
€ 1260
Galioja iki: 2024.05.11
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Galioja iki: 2024.05.05
Klientų konsultantas (-ė) padalinyje Vilniuje
"Swedbank", AB
Vilnius
€ 1400 – 2100
Galioja iki: 2024.04.21
Pardavimų vadybininkas darbui Kretingoje
TELE2, UAB
Klaipėda
€ 1200 – 4900
Galioja iki: 2024.05.04
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas