27
Brolis sensor technology, UAB
Laboratorijos technikas(-ė)

Darbo pobūdis:

- Puslaidininkinių komponentų precizinis poliravimas ir šlifavimas
- Komponentų valymas šlapios chemijos laboratorijoje
- Kokybės kontrolė mikroskopu
- Darbo vietos ir įrangos priežiūra
- Rezultatų dokumentacija

Pageidaujami įgūdžiai ir savybės:

- Kruopštumas ir atsakingumas
- Darbas su smulkiais, jautriais komponentais
- Nustatytos tvarkos laikymasis
- Puikus regėjimas (galimi akiniai ar lęšiai)
- Kompiuteriniai įgūdžiai
- Darbo patirtis laboratorinėje aplinkoje
- Inžinerinis (fizika, chemija) išsilavinimas yra privalumas
- Gebėjimas dirbti komandoje
- Anglų kalbos žinios

Įmonė siūlo:

- Darbą dinamiškoje ir jaunatviškoje įmonėje
- Galimybę prisidėti prie pažangių technologijų kūrimo
- Motyvacinį lojalumo krepšelį ir kitas skatinimo priemones
- Darbo užmokestį 1000-1200 EUR į rankas, priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1570 - 1900

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Molėtų pl. 73, 14259 Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Jūratė Tamulienė
852199592

Brolis Sensor Technology is a a dedicated sensor technology company with dedicated semiconductor technology infrastructure, team and know-how inherited from Brolis Semiconductors UAB since end of 2018.

Since foundation, Brolis Semiconductors has been growing dynamically, marked by numerous awards, continuous innovation and consistent growth in both personnel and infrastructure. Currently BROLIS acts across three locations with headquarters and production facility in Vilnius, Lithuania, E-O systems for defense and security sales location in Larne, Northern Ireland, UK and Silicon Photonics acitvity in Ghent, Belgium. In the end of 2018, Brolis Semiconductors separated the semiconductor and sensor technology into a separate entity – Brolis Sensor Technology UAB.

BROLIS is not a typical young technology company. It does not fit in any “Silicon Valley” template and is not a company of vice presidents and advisors. Brolis is a family-owned, profitable hardware-hard company of engineers and scientists. A team of difficult-to-pronounce names and strange accents – we create technology that never existed before.

For more information you can visit our website www.brolis-sensor.com or our Linkedin profile https://www.linkedin.com/company/brolis-sensor-technology/

Įmonės tinklalapishttp://www.brolis-sensor.com