61
Electronic House, UAB
CHIEF ACCOUNTANT / VYR. BUHALTERIS (-Ė)

Lietuviškai:

Electronic House, UAB - įkurta 1998 m, Skandinaviško kapitalo gamybinė įmonė, dirbanti laidų pynių ir elektronikos gamybos bei montavimo srityse.

Šiuo metu darbui Vilniuje ieškome:

Vyr. buhalterio.

Darbo pobūdis:
• Finansinė apskaita ir metinės finansinės atskaitomybės rengimas pagal vietinius ir tarptautinius apskaitos standartus.
• Mokesčių apskaita ir bendradarbiavimas su mokesčių institucijomis.
• Pinigų srautų planavimas, bendravimas su kreditoriais ir skolininkais.
• Mėnesio, ketvirčio ir metinių finansinių ataskaitų rengimas.
• Bendravimas su auditoriais.
• Aktyvūs patarimai generaliniam direktoriui ir valdybai.
• Kitų su apskaita susijusių projektų vykdymas (įskaitant seserinių ir dukterinių įmonių apskaitą).

Reikalavimai:
• Aukštasis universitetinis išsilavinimas ekonomikos, finansų arba apskaitos srityje.
• Pageidautina patirtis dirbant su mažomis ar vidutinėmis gamybos įmonėmis (~100 darbuotojų, dukterinėmis įmonėmis ).
• Anglų kalbos žinios, raštu ir žodžiu.
• Buhalterinių ir apskaitos programų išmanyms (MS Navision būtų privalumas)
• Gerų darbo kompiuteriu įgūdžių (Microsoft Office paketas)
• 3-5 metų buhalterinio darbo patirtį.

Mes siūlome:
• Jauną ir dinamišką, tarptautinę darbo aplinką.
• Konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas.
• Profesinius iššūkius bei galimybę realizuoti savo idėjas.
• Atlyginimą nuo 3.500 eur (iki mokesčių).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 4000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Marek Gaidukevic

Įmonės tinklalapishttp://www.electronic-house.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Finansų specialistas (-ė) - Ekonomistas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.05.02
Vyr. Buhalteris (ė)
Linėja transport, UAB
Kėdainiai
€ 3300 – 5000
Galioja iki: 2024.05.08
Finance Manager
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4000
Galioja iki: 2024.04.25
FINANSŲ KONTROLIERĖ (-IUS)
Ignitis Group
Vilnius
€ 3124 – 4686
Galioja iki: 2024.05.06
Accounting Manager