14
AGROCHEMA, UAB
EKSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

UAB „Agrochema“ – viena iš „Agrochema“ įmonių grupės, kurios veikla apima grūdų, trąšų, sėklų bei augalų apsaugos priemonių prekybą Lietuvoje ir Latvijoje. Mes bendradarbiaujame su žymiausiomis šios srities tarptautinėmis kompanijomis, siūlome šiuolaikiškus žemės ūkio sprendimus Baltijos šalyse bei kuriame vertę savo klientams viso žemės ūkio produkcijos gamybos ciklo metu.

Šiuo metu Trąšų skyriaus komandai JONAVOJE reikalingas (-a)

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • Trąšų pardavimo/ pirkimo sutarčių (kontraktų) sudarymas, administravimas;
  • Trąšų eksporto operacijų vykdymas ir koordinavimas;
  • Derybų su tiekėjais/pirkėjais Lietuvoje ir užsienyje vedimas;
  • Klientų poreikių analizė;
  • Konkurencinės rinkos analizė.

Profesiniai reikalavimai pareigybei:

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, vadybos, agronomijos), gali būti paskutinio kurso studentas;
  • Labai geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Puikios anglų kalbos žinios, rusų kalba – privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Turite labai gerus bendravimo įgūdžius, mokate dirbti komandoje;
  • Esate atidus, analitiškas, turite sisteminį mąstymą;
  • Esate iniciatyvus, atviras naujovėms, mąstote pozityviai.

Mes Jums siūlome:

  • Kompetenciją atitinkantį atlygį;
  • Galimybę visapusiškai tobulėti profesinėje srityje, įgyti naujų žinių;
  • Galimybę dirbti su šiuolaikiškai mąstančia ir į rezultatus orientuota komanda.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką su nuoroda "Eksporto vadybininkas (-ė)" siųsti iki 2022-05-05 d. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame. Visą informaciją, kaip mes rūpinamės Jūsų pateiktais asmens duomenimis rasite čia: https://www.agrochema.lt/privatumo-politika/.

Tel. Nr. pasiteiravimui:

+370 612 34007

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400

Papildoma informacija: Dėl atlygio tarsimės susitikimo metu

Vietovė

    Jonava, Kauno apskritis, Lietuva
    Jonalaukio k.

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Jovita Mediekšė
861234007

Įmonės tinklalapishttps://www.agrochema.lt/