9
Parnasas, UAB
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS)

Darbo pobūdis:

  • Kontaktų palaikymas su esamais klientais;
  • Naujų klientų paieška;
  • Užklausų priėmimas, naujų pasiūlymų rengimas;
  • Kiti tiesioginio vadovo paskirti darbai.

Reikalavimai:

  • Pageidautina darbo patirtis transporto logistikos srityje;
  • Kompiuterinis raštingumas (Word, Excel);
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, greita orientacija;
  • Atsakingumas, atidumas, kruopštumas, noras tobulėti.

Mes jums siūlome:

  • Visas socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
  • Karjeros galimybes;
  • Laiku išmokamą atlyginimą: darbo užmokestis nuo 850 Eur į rankas + priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Dėkojame už atsiųstus CV, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1302

Papildoma informacija:  priedai ir premijos, priklausančios nuo asmeninių darbo rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Živilė .
8 655 24380

UAB "PARNASAS"
2000- aisiais metais pradėjusi savo veiklą, užsiimanti krovinių sandėliavimu, gabenimu, viena iš perkraustymo paslaugų Lietuvoje pradininkių, šiuo metu vykdo įmonės plėtrą ir kviečia Jus prisijungti prie darnaus kolektyvo!

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Nuomos projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Šiauliai
€ 2300 – 2800
Galioja iki: 2024.04.24
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) | I-V, 08:00-17:00 VAL.
BIURO
Šiauliai
€ 3000 – 3100
Galioja iki: 2024.05.11
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718