96
Vilniaus atliekų sistemos administratorius, Savivaldybės įmonė
Duomenų tvarkymo specialistas (-ė)

Mes – SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“.

Rūpinamės švaria sostinės aplinka ir administruojame miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, vykdome šios paslaugos kokybės kontrolę, teikiame informaciją miestiečiams ir institucijoms. Pagal aptarnaujamų klientų ir valdomos sistemos mastą esame viena didžiausių viešojo sektoriaus įmonių Vilniaus mieste.
Norite prisidėti prie atliekų tvarkymo kultūros ir švarios aplinkos kūrimo?
Tapkite mūsų ambicingos ir veržlios komandos nariu. Kartu nuveiksime daug prasmingų darbų!

Prie komandos kviečiame prisijungti Duomenų tvarkymo specialistą (-ę)

Darbo pobūdis:

• Kasdienis darbas su didelės apimties klientų duomenų baze;
• Rinkliavos mokėtojų duomenų įvestis, apdorojimas, redagavimas, mokėjimų pranešimų formavimas;
• Duomenų kokybės užtikrinimas, neatitikimų identifikavimas, duomenų kontrolė;
• Veiklos ataskaitų rengimas, rodiklių analizė;
• Dalyvavimas projektinėje veikloje, susijusioje su duomenų valdymu;
• Veiklos procesų tobulinimo idėjų teikimas;
• Trumpalaikių bei ilgalaikių veiklos planų kontrolė ir analizė;
• Raštų ir dokumentų rengimas;
• Aukštos klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
• Lean metodologijos taikymas kasdieniuose darbuose.

Reikalavimai kandidatams:

• Aukštasis išsilavinimas;
• Analitinio darbo su didelės apimties duomenų bazėmis patirtis;
• MS Office (Excel, Power Point, Word) žinios;
• Valstybinės kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
• Dokumentų rengimo ir tvarkymo taisyklių žinojimas;
• Anglų kalbos mokėjimas;
• Geriausio rezultato siekimas;
• Iniciatyvumas, motyvacija, kruopštumas, atidumas.

Mes siūlome:

• Dinamišką darbą;
• Profesinio tobulėjimo galimybes;
• Profesionalų, motyvuotą ir draugišką kolektyvą;
• Konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį, atlyginimą;
• Papildomas naudas darbuotojams (po bandomojo laikotarpio): papildomas sveikatos draudimas, atvykimo į darbą kompensavimas, mokymai, medicininė profilaktinė darbuotojų patikra.

Apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie savo kandidatus į darbuotojus galite rasti informaciniame pranešime kandidatams į VASA darbuotojus: bit.ly/3riQWu3

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 1900

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Smolensko g. 5, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga Alimovienė

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ rūpinasi švaria sostinės aplinka. Mes administruojame miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, vykdome šios paslaugos kokybės kontrolę, teikiame informaciją miestiečiams ir institucijoms. Pagal aptarnaujamų klientų ir valdomos sistemos mastą esame viena didžiausių viešojo sektoriaus įmonių Vilniaus mieste.

Įmonės tinklalapishttp://vasa.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pirkimų vadybininkė (-as) (Viešieji pirkimai)
KN Energies, AB
Vilnius
€ 2400
Galioja iki: 2024.05.02
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Direktoriaus padėjėja (-as) - teisininkė (-as)
Admeo, UAB
Vilnius
€ 2250 – 2450
Galioja iki: 2024.04.19
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius