24
Gamybos vadovas (-ė) Šakiuose
Lauksva, UAB

Darbo pobūdis:

• Gamybos proceso organizavimas, valdymas ir gerinimas;
• Gaminamų produktų bei technologinio proceso kokybės bei efektyvumo užtikrinimas;
• Įrenginių darbo planavimas ir optimizavimas, medžiagų efektyvaus naudojimo užtikrinimas;
• Atsakomybė už gamybos padalinį ir jo veiklos rezultatus;
• Darbuotojų saugos reikalavimų bei vidaus tvarkos taisyklių laikymosi užtikrinimas;
• Darbas su rodikliais, komandos motyvavimas į rezultatą pagal rodiklių sistemą.

Reikalavimai:

• Aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas (inžinerinėje srityje – privalumas);
• Darbo patirtis gamybinėje įmonėje organizuojant darbus;
• Geri vadovavimo (bendravimo, planavimo, organizaciniai, procesų formavimo ir tobulinimo) gebėjimai;
• Anglų kalbos žinios;
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Lean sistemos 5S metodo išmanymas;
• Gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie nuolat kintančios situacijos.

PASTABA. Neturint LEAN patirties skiriami mokymai.

Mes Jums siūlome:

• Puikią komandą bei įdomų darbą besiplečiančioje įmonėje;
• Ilgalaikę ir stabilę darbo vietą;
• Kuro išlaidų kompensavimą.

Darbo laikas:
• I -V 8.00-17.00 val.

Darbo vietos adresas:
• Šakiai, V. Kudirkos g. 24.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200 - 3000

Papildoma informacija: (pagal kompetencinį lygį bei pasiektus gamybinius rezultatus).

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

"Lauksva" – lietuviškų patogių ir patikimų minkštų baldų gamintojas nuo 1995-ųjų.
Verslo nebūtų, jei nebūtų jį kuriančių žmonių. Lauksva – tai daugiau nei 110 žmonių vienijanti organizacija, kurioje esminės vertybės yra atvirumas, partnerystė, atsakomybė, o pati svarbiausia – tobulėjimas. Juk profesionalu ne gimstama, o tampama. Kasdien dalinamės žiniomis, patirtimi, ieškome kūrybiškų sprendimų bet kurioje grandyje, imamės iniciatyvos, keliame sau iššūkius ir veržiamės pirmyn drąsiai ir smalsiai. Tad jei ieškai darbo, kuriame nebūtų nuobodu, net jei šiandien nemoki, bet nori išmokti – kreipkis ir prisijunk prie mūsų komandos!

• 110 DARBUOTOJŲ
• 20 EKSPORTO KRYPČIŲ
• 50 TIEKĖJŲ
• 10000 GAMINIŲ PER METUS

Įmonės tinklalapishttps://www.lauksva.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Gamybos vadovas (techninė sritis)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 4100 – 5800
Galioja iki: 2024.05.02
Direktorius / CEO
Alliance for Recruitment
Klaipėda
€ 6000 – 9000
Galioja iki: 2024.05.17
Gamybos vadovas (-ė)
Amston klientas
Kauno apskritis
€ 2980 – 4130
Galioja iki: 2024.05.15
People Link, UAB
Kaunas
€ 5000 – 6000
Galioja iki: 2024.05.05
COMPANY MANAGER IN LITHUANIA
CV-Online client
Vilnius
€ 3500 – 5000