15
Inžinierius (-ė) Sistemos valdymo plėtros grupėje
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

• aukštasis, elektros energetikos (elektros inžinerijos) išsilavinimas (gali būti absolventas arba magistrantūros studentas);
• geras anglų kalbos mokėjimas žodžiu, raštu;
• analitinis mąstymas, kruopštumas, atsakingumas;
• darbo patirtis elektros energetikos srityje (privalumas);
• patirtis modeliuojant statinius ir dinaminius elektros energetikos sistemos procesus (privalumas);
• Python programavimo pagrindai (privalumas);

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie Sistemos valdymo plėtros grupės komandos Vilniuje kviečiame prisijungti inžinierių (-ę):
• Lietuvos elektros energetikos sistemos statinių ir dinaminių procesų skaičiavimai;
• Lietuvos elektros energetikos sistemos tinklo elementų dinaminių parametrų patikra ir vertinimas;
• Bendradarbiauti su Baltijos šalių ir KET operatoriais įgyvendinant regioninius sinchronizacijos uždavinius;
• Procesų automatizavimas, su komandos veikla susijusių ataskaitų ir dokumentų rengimas;
• Elektros energetikos sistemos duomenų analizė ir vizualizavimas;
• Lietuvos EES matematinio modelio plėtra;

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:
• galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
• palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
• dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
• vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose
• galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
• papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
• darbo užmokestis nuo 1900 EUR iki 2400 EUR (su mokesčiais), ir kintama atlygio dalis iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900 - 2400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g. 8, Vilnius 05131

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel PowerBI

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Dalia Sipavičiūtė
+37069845813

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu