21
PROJEKTŲ VADOVAS (oficialus Messe Frankfurt atstovas LT, LV, EE)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Frankfurto parodų rūmai (Messe Frankfurt) - vienas iš didžiausių parodų organizatorių pasaulyje, kuris kasmet organizuoja daugiau nei 150 tarptautinių specializuotų parodų Vokietijoje ir už jos ribų. Daugelis kompanijų puikiai žino parodas, skirtas plataus vartojimo prekėms (Ambiente, Christmasworld, Paperworld, Tendence, Musikmesse, Prolight+Sound), tekstilei ir jos pramonei (Heimtextil, Techtextil), naujausioms technologijoms (Light+Building, ISH, IFFA, Texprocess, Texcare), automobilių pramonei (Automechanika) ir kt.

Oficialiam Messe Frankfurt atstovui Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje ieškome

PROJEKTŲ VADOVO

Darbo pobūdis:
· Messe Frankfurt parodų atstovavimas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje;
· kompanijų, asociacijų, organizacijų – jau esamų ir potencialių klientų - konsultavimas apie Messe Frankfurt specializuotas parodas ir reikiamos informacijos jiems pateikimas;
· parodų reklamos kompanijų organizavimas: tiek bendradarbiaujant su agentūromis, tiek ir savarankiškai įgyvendinant skaitmeninės rinkodaros projektus.

Reikalavimai:
· pardavimų / klientų aptarnavimo patirtis dirbant su verslo klientais (B2B);
· labai geros anglų kalbos ir geros rusų kalbos žinios;
· aukštasis išsilavinimas;
· komunikaciniai bei organizaciniai įgūdžiai;
· iniciatyvumas, aktyvumas ir orientacija į rezultatą;
· atsakingas požiūris į darbą;
· galimybė retkarčiais vykti į komandiruotes (maždaug 1 kartą per ketvirtį vykstant pas klientus ir parodas).

Kompanija siūlo:
· įdomų, itin dinamišką darbą;
· visokeriopą pagalbą darbo pradžioje;
· profesinio augimo galimybes tarptautinėje aplinkoje;
· darbo užmokestį orientaciniai 2000-2100 Eur (neatskaičius mokesčių).

Laukiame nuorodos į Jūsų LinkedIn profilį arba CV su prierašu "Projektų vadovas".

Kontaktinis asmuo – Diana Galickienė
Informacija telefonu (652) 77181

Kandidatuodami Jūs sutinkate, jog Jūsų pateikta informacija būtų tvarkoma vykdant šią atranką, o jai pasibaigus, penkerius metus būtų saugoma mūsų vidinėje duomenų bazėje, kuri naudojama vykdant kitus atrankų projektus.
Jūsų pateikta informacija yra konfidenciali ir bus teikiama potencialiam darbdaviui tik su Jūsų žinia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti, turite teisę keisti informaciją bei prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų apsaugą http://www.novalux.lt/privatumo-politika.hml

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Diana Galickienė
+370 652 77181

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt