16
Advantus, UAB
Užsakymų vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis:

Mūsų klientė – pramoninės įrangos bei jai skirtų detalių tiekėja Baltijos šalyse. Įmonė šiuo metu gali pasiūlyti platų prekių asortimentą apimantį elektronikos ir automatikos sritis, o taip pat suteikti garantinį aptarnavimą bei kvalifikuotų specialistų konsultacijas. Tam, kad esami rezultatai ir toliau išliktų aukštame lygyje, esamas kolektyvas prie savo komandos kviečia prisijungti užsakymų vadybininką (-ę), kurio (-ios) pagrindinės užduotys bus:

- Užklausų siuntimas užsienio tiekėjams ir nenumatytų situacijų sprendimas;

- Komercinių pasiūlymų teikimas atsakant į esamų klientų užklausas;

- Pasiūlymų ir užsakymų paruošimas, naudojantis CRM vadybos programa.

Reikalavimai:

- Gebėjimas bendrauti lietuvių ir anglų kalba (žodžiu ir raštu);

- Organizuotumas, komunikabilumas ir greita reakcija;

- Geri įgūdžiai atliekant skaičiavimus ir naudojantis MS Excel programa;

- Darbo patirtis dirbant su CRM vadybos sistema - reikšmingas privalumas.

Įmonė siūlo:

- Modernias priemones bei programas darbui atlikti;

- Šiuolaikišką ofisą patogioje lokacijoje - Viršuliškių mikrorajone;

- Galimybę plėsti savo žinias dirbant profesionaliame kolektyve;

- Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo Jūsų turimos patirties ir motyvacijos.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel CRM

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Vytautė Žuravliovaitė

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė.
Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams.
Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Įmonės tinklalapishttp://www.advantus.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pirkimų ir tiekimo administratorius (-ė)
Staticus, UAB
Vilnius
€ 2000 – 2100
Galioja iki: 2024.04.24
Pastatų priežiūros specialistas (-ė)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1990 – 2430
Galioja iki: 2024.05.03
Tiekimo vadybininkas (-ė)
EKSMA Optics, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2200
Galioja iki: 2024.04.27
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas