52
Alliance for Recruitment
Duomenų analitikas (-ė)

Darbo aprašymas

  • Pardavimų rezultatų, rinkos duomenų bei logistikos operacijų kasdienės veiklos rodiklių analizė bei vertinimas.
  • Projektų atsipirkimo vertinimas bei efektyvumo analizė.
  • Klientų duomenų analizė ir modeliavimas, rinkodaros veiksmų vertinimas.
  • Pagrindinių veiklos rodiklių nuokrypių, kitimo tendencijų sekimas. Įžvalgų bei pasiūlymų teikimas.
  • Pardavimų prognozavimas remiantis pagrįstomis prielaidomis, tendencijomis bei statistiniais modeliais.
  • Esamų „Power BI“ ataskaitų tobulinimas ir automatizavimas bei naujų ataskaitų kūrimas, sekimas.
  • Duomenų kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas finansų, ekonomikos, didžiųjų verslo duomenų analitikos ar matematikos srityse.
  • Loginis ir analitinis mąstymas.
  • Gebėjimas dirbti su dideliais duomenų kiekiais, juos analizuoti, susisteminti bei pateikti naudingas įžvalgas, inicijuoti pokyčius.
  • Gebėjimas efektyviai planuoti savo darbo laiką.
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
  • Puikios MS “Excel” žinios.
  • Ne žemesnės nei B2 anglų kalbos žinios.
  • Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis pardavimų, duomenų ar verslo analitiko pozicijoje.
  • Įgūdžiai dirbant su duomenų vizualizavimo programomis (Tableau, Qlik Sense, Power BI) bei SQL – privalumas.

Įmonė siūlo

  • Draugišką organizacijos kultūrą, kurioje didžioji dauguma darbuotojų rekomenduoja OMNIVA kaip darbdavį savo draugams.
  • Itin palankią profesiniam augimui aplinką, kurioje atrasi daugybę galimybių kelti kvalifikaciją ir įgyti naujų žinių bei įgūdžių.
  • Galimybę panaudoti ir auginti savo patirtį, įgyvendinti vizijas ir prisidėti kuriant vertingus procesus ir laimingas darbo vietas.
  • Papildomą sveikatos draudimą, galimybę pasirinkti, kur sportuoti su gera nuolaida ir beveik nemokamai siųsti savo siuntas Omniva paštomatais.
  • Lanksčias darbo valandas ir galimybę dirbti hibridiniu būdu.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Gilija Grikštaitė
+370 67003124

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda, turinti patirties skirtingose verslo srityse.
Mūsų klientas - OMNIVA pasitelkdama technologijas, jau nuo 2014 m. keičia tradicinę siuntų pristatymo ir paštomatų paslaugą ir yra e-prekybos partnerė, kuri siūlo ne tik standartines siuntų pristatymo paslaugas, bet ir prekių gražinimo paslaugą Flipo, tarptautinių siuntų paslaugą tarptautines.omniva.lt ir e-mokymų platformą Resulty. Įmonė savo veiklą aktyviai vysto Baltijos šalyse ir turi subūrusi apie 2300 žmonių komandą. Pastaraisiais metais įmonė augo dvigubai, šiemet planuojamas 40-50 % augimas, per ateinančius metus planuojamos investicijos tolesnei plėtrai ir augimui, todėl karjeros perspektyvos yra labai didelės.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3300
Studijų Kokybės Koordinatorius (-ė)