66
Alliance for Recruitment
Finansų kontrolierius

Darbo aprašymas

  • Biudžeto vykdymo kontrolė, nuokrypių analizė ir susijusių ataskaitų rengimas.
  • Pajamų bei sąnaudų prognozavimas remiantis istoriniais duomenimis bei statistiniais modeliais.
  • Apskaitos įrašų kontrolė bei neatitikimų analizė, kasdienė apskaitos funkcijų priežiūra.
  • Paslaugų savikainos apskaičiavimas ir analizė.
  • Pagalba rengiant verslo apžvalgos pristatymus ir vykdant investicinius projektus.
  • Esamų Power BI ataskaitų tobulinimas ir automatizavimas bei naujų ataskaitų kūrimas, monotoringas.
  • Galimybė prisidėti prie finansų valdymo procesų tobulinimo bei skaitmenizavimo.

Reikalavimai

  • Ne mažiau nei 3-4 metų sėkmingo darbo patirtis finansų analitikos ar panašioje pozicijoje.
  • Aukštasis išsilavinimas finansų/ekonomikos srityje.
  • Puikus loginis ir analitinis mąstymas.
  • Gebėjimas dirbti su dideliais duomenų kiekiais, juos analizuoti, susisteminti bei pateikti naudingas įžvalgas ir pasiūlymus bei inicijuoti pokyčius.
  • Buhalterinės apskaitos principų išmanymas.
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai.
  • Puikūs MS Excel įgūdžiai.
  • Patirtis dirbant su Power BI , SQL duomenu baze, Axapta programomis bei  Power BI ar kitomis duomenų vizualizavimo sistemomis būtų laikoma privalumu. Įgūdžiai dirbant su duomenų vizualizavimo programomis (Tableau, Qlik ar Power BI) ir SQL būtų privalumas

Įmonė siūlo

  • Draugišką organizacijos kultūrą, kurioje didžioji dauguma darbuotojų rekomenduoja OMNIVA kaip darbdavį savo draugams.
  • Itin palankią profesiniam augimui aplinką, kurioje atrasi daugybę galimybių kelti kvalifikaciją ir įgyti naujų žinių bei įgūdžių.
  • Galimybę panaudoti ir auginti savo patirtį, įgyvendinti vizijas ir prisidėti kuriant vertingus procesus ir laimingas darbo vietas.
  • Papildomą sveikatos draudimą, galimybę pasirinkti, kur sportuoti su gera nuolaida ir beveik nemokamai siųsti savo siuntas Omniva paštomatais.
  • Lanksčias darbo valandas ir galimybę dirbti hibridiniu būdu.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2700 - 3800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Raminta Vyšniauskytė
+37069067727

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda, turinti patirties skirtingose verslo srityse.
Mūsų klientas - OMNIVA pasitelkdama technologijas, jau nuo 2014 m. keičia tradicinę siuntų pristatymo ir paštomatų paslaugą ir yra e-prekybos partnerė, kuri siūlo ne tik standartines siuntų pristatymo paslaugas, bet ir prekių gražinimo paslaugą Flipo, tarptautinių siuntų paslaugą tarptautines.omniva.lt ir e-mokymų platformą Resulty. Įmonė savo veiklą aktyviai vysto Baltijos šalyse ir turi subūrusi apie 2300 žmonių komandą. Pastaraisiais metais įmonė augo dvigubai, šiemet planuojamas 40-50 % augimas, per ateinančius metus planuojamos investicijos tolesnei plėtrai ir augimui, todėl karjeros perspektyvos yra labai didelės.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Senior Sales Manager
Vilnius
€ 3600 – 5000
Galioja iki: 2024.05.09
Finance Manager
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4000
Galioja iki: 2024.04.25
Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Galioja iki: 2024.04.27
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Account Manager