40
Alliance for Recruitment
Vyriausiasis IT Architektas

Darbo aprašymas

Lietuvos Banko IT Architektūros ir informacinių sistemų skyriaus pagrindinis tikslas nuosekliai planuoti ir koordinuoti informacinių technologijų architektūros ir informacinių sistemų diegimo ir saugos valdymą.

Darbo pobūdis:

  • Bendros LB IT architektūros formavimas ir valdymas.
  • IT architektūros apimties ir integracijos tarp jos komponentų apibrėžimas.
  • Vadovauti sudėtingų IT sistemų projektavimui, bei plėtrai.
  • Aktyviai prisidėti prie IS sistemų ir IT infrastruktūros plėtros planų rengimo bei įgyvendinimo.
  • Planuoti optimalią sistemų, duomenų ir jos komponentų apimtį ir valdyti jų gyvavimo ciklą.
  • Planuoti, organizuoti, koordinuoti ir kontroliuoti veiklas padedančias pasiekti užsibrėžtų IT architektūros ir LB IT strategijos tikslų.
  • Valdyti suinteresuotų asmenų lūkesčius ir poreikius susijusius su LB IT architektūra.
  • Atlikti susijusių procesų standartizavimą ir integravimą.
  • Teikti informaciją, pagalbą ir pasiūlymus dėl IT architektūros ir susijusių procesų tobulinimo.
  • Ugdyti ir šviesti LB srities architektus bei suinteresuotus asmenis LB IT architektūros valdymo srityje.
  • Tiesioginio vadovo pavestų vienkartinio pobūdžio užduočių, nenumatytų pareigybės aprašyme, susijusių su šiame pareigybės aprašyme įvardytomis pagrindinėmis tarnautojo funkcijomis, darbais ir procesais, atitinkamai perskirsčius kitų atliekamų užduočių prioritetus ir (ar) terminus, vykdymas.

Reikalavimai

  • Reikšminga IT architektūros valdymo patirtis.
  • TOGAF, Zachman ir analogiškų architektūros valdymo metodologijų žinios.
  • ITIL arba COBIT IT valdymo metodologijų žinios.
  • Projektų valdymo žinios.
  • Labai geros techninės IT žinios infrastruktūros ir aplikacijų srityse.
  • Puikūs komunikavimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje ir noras imtis lyderystės.
  • Strateginis bei analitinis mąstymas ir stiprūs problemų sprendimo įgūdžiai.
  • Gebėjimas suprasti veiklos lūkesčius ir teisinius bei reguliacinius reikalavimus.
  • Patirtis dirbant su trečiosiomis šalis.
  • Gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu lietuvių bei anglų kalbomis.

Papildomi privalumai:

  • Aukštasis tiksliųjų mokslų išsilavinimas arba turimas kompetencijas įrodantys sertifikatai.
  • TOGAF arba Zachman sertikatai.

Įmonė siūlo

  • Dirbsite ir augsite kartu su profesionalų komanda - aukščiausios kompetencijos savo srities specialistais Lietuvoje bei ekspertais iš Europos centrinio banko (ECB) ir nacionalinių centrinių bankų (NCB) bei kitų ES institucijų;
  • Turėsite profesinio tobulėjimo – iššūkių kupini projektai, skiriamas laikas savarankiškam tobulinimuisi, dalyvavimas mokymuose, seminaruose, tarptautinėse konferencijose;
  • Lankstus darbo laikas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3360 - 5040

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Tomas Žilėnas
+37060210285

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas - Lietuvos bankas, būdamas Eurosistemos dalis, kartu su Europos Centriniu Banku ir kitų euro zonos šalių centriniais bankais priima sprendimus dėl euro zonos pinigų politikos ir dalyvauja ją įgyvendinant. Organizacija plečiasi ir kviečia prisijungti: